Yardım Xiaomi Mi5 Windows 10 Mobile

enverdv

Bosch Test Equipment Service Engineer
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enver
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Uzman Tekniker
Konular
20
Merhaba arkadaşlar , geçen senelerde Windows mobile söylentileri vardı, ne zaman çıkıyor net bilgisi olan var mı? Veya çıktıysa linki var mı?

Karohan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
4
Bunu bende çok araştırdım. Hi10 diye tabletlerde bir tuşla ister win10 ister android kullanılabiliyor. Xiaomi bakalım nezaman el atar

Oyla:

kralcibildak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi5
Konular
10
Xiaomi mi4 için var diye biliyorum. Uzun yillar cesitli lumia cihazlar kullanmis biri olarak sadece windows phone 8'in ilk zamanlarını iyi anabiliyorum. Sonrası için ise hayatımın pişmanlığıdır diyebilirim.

Oyla:

__SEFA__

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
mix 3
Konular
15
Xiaomi mi4 için var diye biliyorum. Uzun yillar cesitli lumia cihazlar kullanmis biri olarak sadece windows phone 8'in ilk zamanlarını iyi anabiliyorum. Sonrası için ise hayatımın pişmanlığıdır diyebilirim.
Öyle demeyin hocam , 1520 de Windows 10 kullanıp Android uygulamalarını portladığımız zamanlar da güzeldi :)
Bazen Bi güncelleme ile batarya kullanımını yarı yarıya düşüyordu bazen de bir güncelleme ile cihaz kullanılamayacak hâle geliyordu :)

Oyla:

Ugur Akkaya

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Orta
Cihazım
Mi 6
Konular
0
S. A arkadaşlar Mi6 kullanmaya yeni başladım Samsung s3 gear frontier marka akıllı saatimi aktif edemiyorum yardım ederseniz sevinirim

Oyla:

ft81

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi5S
Konular
28
Windows Mobile konusundaki deneyimlerime dayanarak o projelerin rafa kalktığını üzülerek söylemek isterim.

Oyla:

kralcibildak

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mehmet
Cihazım
mi5
Konular
10
Öyle demeyin hocam , 1520 de Windows 10 kullanıp Android uygulamalarını portladığımız zamanlar da güzeldi :)
Bazen Bi güncelleme ile batarya kullanımını yarı yarıya düşüyordu bazen de bir güncelleme ile cihaz kullanılamayacak hâle geliyordu :)
Unutmuşum o dönemi hocam :) ama çok kısa sürmüştü. İptal edilmeseydi belki android ile yarışacak duruma gelirlerdi. Hiç unutmam garantinin bitmesine yakın bozulan 820'mi 830 ile değiştirmişlerdi. Oradan da nokia ile teleservisi anmis olayim.

Oyla:
Üst Alt