Yardım Xiaomi Mi5 Plus Yurtdışı fabrika ayarlarına dönülür ise IMEI numarası gider mi?

bny.dx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bünyamin
Cihazım
Xiaomi Mi5 Plus
Konular
3
Rica ediyorum en kısa sürede yardımcı olur musunuz eğer sifirladiktan sonra IMEI gidiyosa, telefonu sıfırlama dan içindeki bütün bilgileri silebiliriz?
Ben sildim görebildiğim kadarıyla her yerin tek tek verilerini sıfırladım ancak olay storede ki (silinmis fotoğrafları geri yükleme) uygulamalar sayesinde geri yukleye biliyoruz yani telefonun hafızasında kalıyor bu durumu nasıl çözeriz? Saygı ve önemle çözmenizi rica ediyorum.

melonia38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
12
Valla kardeş telefon aynı değil ama bende Xiaomi redmi note 8 var. Yurt dışı kayıtlı ve çakma bir imeisi var. Geçen hiç araştırmadan tuttum format attım. İmeisi gitmedi şuan bir sorunum yok. Onun dışında bir bilgim yok.

bny.dx

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bünyamin
Cihazım
Xiaomi Mi5 Plus
Konular
3
Valla kardeş telefon aynı değil ama bende Xiaomi redmi note 8 var. Yurt dışı kayıtlı ve çakma bir imeisi var. Geçen hiç araştırmadan tuttum format attım. İmeisi gitmedi şuan bir sorunum yok. Onun dışında bir bilgim yok.
Anladm ya bende sifirlicam da korkuyorum işte inşallah gitmez ya bi kaç yorum daha gelirse işte onlara bakacağım yinede yanıt verdiğin için teşekkürler.

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bu konuya yazdığınız üslup hiç uygun değil, uygunsuz davranış uyarısı aldınız. Siz on saniyenizi ayırıp sağ üstte bulunan arama çubuğunu kullansaydınız sorunuzun cevabını bulurdunuz.

Üst Alt