Satış Xiaomi Mi5, Mi5S, Mİ5S PLUS Uygun Fiyatlı Satışlar. Dikkat Uygun Fiyatlı Satışlar!!!

rash.87

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Raşit
Cihazım
Redmi 4 Pro
Meslek
İşçi
Konular
19
siyah ön camı olan bir tek bu grey dedikleri diye siyah demekte sakınca yok. Size değil, başlık sahibine sordum. siyah var mı mi5s için diye sordum. siyah varsa düşünelim. siyah yok, diğer renkler varsa zaten düşünecek birşey de yok.

Şimdilik. 2 hafta sonra sizi de görmek lazım.

Rakipleri olarak kızanlar olmuş ama elinizdeki stokları bitirince bu fiyata belki siz de satamayacaksınız.

dolar 14 aralık'ta en az 3.60tl olacak.

13 aralık 3,47-3,52 kapatırken, 14 aralıkta en az 3,60 görecek. Yatırım tavsiyesi değil ama ben yatırırdım.

yazın bu 14 aralık tarihini bir yere.

dolayısıyla, düşük fiyata vermek ile övünen rakiplerin eleştirmek yerine dolar ucuz iken stoklarına koydukları cihazların yerine yenisini ne kadara koyabileceklerini düşünerek gerekirse fiyat arttırma yoluna gitmeleri lazım.

1200 e mal ettiğiniz cihazı 1350'ye satıyorsunuz diyelim ama dolar bazında fiyatı düşse de yeni partide alacağınız ürünün ki o da pek mümkün değil çünkü dolar yuan paritesi kaynaklı yuan fiyatı düşse de dolar fiyatı düşmez hatta artabilir, bir de doların artışı ile bir önceki maliyetten daha yüksek maliyete yeni stok yapma şansızlığı var mı yok mı inceleyip şimdiki satış fiyatlarınızı da gözden geçirmeniz lazım.

Gece mekanlarının sigara kontrollerinin artması, ötv artması, huzur ve trafik operasyonlarının polis tarafından arttırılması.

Tek işleyen sektör inşaat sektörü şu anda kan ağlıyor. Kadıköy'de her yer inşaat. Ev almak isteyen alıcılar kadıköy'de "Sen vermezsen başka müteahhitten ev alırım." resti çekme lüksüne sahip. Kim istediğim fiyata verirse ondan alırım deme lüksüne sahip.

müteahhitin sen almazsan bu fahiş fiyata başkasına satarım düşünme lüksü bitmek üzere. Kadıköy, şişhane'deki kentsel dönüşüm projeleri bittiği zaman göreceksiniz ki gayrımenkul fiyatları buradan yayılarak inanılmaz düşmek zorunda kalacak.

MB faizleri de arttırdı. ülkede tek aktif sektör inşaat sektörü de zora girince gürültüyü seyredin siz.

okul öncesi eğitim bitti. 4 yaşında ilkokula mı başlanır?
dersanecilik bitti
eczacılık bitti
tarım bitti
tekstil bitti
perakendecilik toptancılık internet ile zaten bitti
elektronik mağazacılığı yabancılar için bitti, yerel oyuncular küçülüyor.
bankacılık faiz indir arttır bitti bitecek. yalama olmasa iyi olur. Zaten şube sayıları bütün bankalarda azalma yönünde.
otomotiv sektörüne de 2017'de "bay bay!" diyoruz, keza onu inşaat da seyredecek.
3. havalimanı, Osmanbey, 3. köprü bitti. Kurtarırsa işte yeni metro projeleri biraz biraz. müteahhitlik bitti de yalan haberlerle ne kadar çok ev satıldı hadi siz de alın havası estirilmeye çalışıyor.
Hocam bende takipteyim Forex piyasasından azda olsa yatırım peşindeyim.Doların hızlı yükselişi borsada bazı şirket hisselerini alınacak düzeye kadar çekti,örnek vermek gerekirse THY tam zamanı gibi.Lakin sizin 14 aralık mevzusunu tam anlayamadım özel değilse buradan yada özelden yazarsanız en azından benim gibi küçük yatırımcılara bir katkınız olur.Fiyat konularına gelince evet çinde her hafta fiyatlar 2~3 dolar artıyor.Benim zaten düzenli bir işim gelirim var bu iş bana sadece ek gelir.Ama hayatı bu iş olana dediğiniz gibi biraz düşündürecektir.

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
normalde teknoloji bu. fiyat düşer değil mi?
misal mi note pro 350 dolara aldım avrupa stoklu bir siteden haftaya 320 dolara düştü ürün daha bulgaristan a ulaşmamıştı. çıngar çıkardım nasıl fiyat bu kadar düşer diye .1 -2 doların lafı olmaz. çin liste fiyatları her gün birkaç cent düşer aslında. şimdi çin liste fiyatları da yükseliyor.

13 14 aralık ta fed faizi kesin arttıracak.

TR'de faiz %8
ABD'de %0.5

1 yıldır dedikodusu bile doları arttırdı. yılların mortgage muhabbetine düşük bir faizi vardı ABD'nin.

%1 olsa o faiz durum çok fena olur. Dolar aşırı değerlenirse tüm dünya için, abd ihracatı ne zaman etkilenirse ki etkilenir mi bilmem o zaman belki doları biraz değersizlendirme çabasına girer ABD.

Otomobilde ötv artışı biraz da bilinçlenme ile Türk halkı boykot uygularsa o zaman seyredin ekonomik krizi.
oto satışları düşerse hedeflenen vergi geliri sürüm azalacağı için artmak bir yana yükselecek. bu sefer ikinci elde vergi ve al sat ücretlerini arttıracak devlet. Egzos emisyonu, muayene kurallarını sıkışaltıracak, 20 yaş üstü trafikten çekilmeyi 18 e indirecek vs.

rash.87

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Raşit
Cihazım
Redmi 4 Pro
Meslek
İşçi
Konular
19
Hocam böyle bir özel model mi çıktı yoksa bunlar yanlış mı yazmış ? 4gb ram 32gb rom nedir ?

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
öyle bir model çıktı. mi5s special edition.

rash.87

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Raşit
Cihazım
Redmi 4 Pro
Meslek
İşçi
Konular
19

selduman

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Koray
Cihazım
Mi Mix 256gb
Konular
17
siyah renk arasında
4/32 ile 3/64 fark 25 dolar.

hafıza az olmasını dert etmeyenlere iyi alternatif.

yavuzkudret

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kudret
Cihazım
Mi 5s
Konular
10
Mi5s siyah mı?

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ALBAY PARS

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
BAHA BERK
Cihazım
KIRILDI
Konular
13
Bende İnceledim Fiyatları Ama Gerçekten Çok Yüksek. Artı Olarak yeni Üyesiniz. çok fazla refaransınız Yok. nasıl Güveneceğiz Size...

rash.87

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Raşit
Cihazım
Redmi 4 Pro
Meslek
İşçi
Konular
19
Selduman bey haklı malesef.15 gün önce iyi sayılabilecek bir fiyata temin ettiğim mi5s siyah model şimdi stokta yok.Çinliler herhalde doların daha fazla yükselmesini bekliyorlar.Adam dilber yani beyaz olan modeli 353 dolara yükseltmiş halbuki 20 gün önce 320 dolara satıyordu.Dolar yükselişi işleri çok bozacak galiba.

Üst Alt