Yardım Xiaomi Mİ5 Kullandığım Custom Romlar Ve Fikirlerim

BimmerLover

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
RedmiNote10Pro
Meslek
Xiaomi Promotör
Konular
58
LineageOS vs Resurrection Remix vs Xiaomi EU MultiRom vs Mokee OS :
LoS : Daha az enerji tüketimi var , daha performanslı gibi geldi bana , tek eksiği az kişiselleştirilme var. Ama zaten ben alışkınım bu sadeliğe gayet iyi , RR'deki saçma sapan hatalar yok haftalık güncelleme ile stabil bir rom.
RR : LoS'a göre daha çok kişiselleştirilme seçeneği var. Ama arada sırada donma sorunları olabiliyor. Yine de güzel bir rom.
Xiaomi EU : MİUİ Arayüz severler için kesinlikle kullanılması gereken rom Stock Romdan kat kat daha performanslı ve batarya açısından daha iyi.
Mokee OS : Kesinlikle şu ana kadar kullandığım en kaliteli rom. Özelleştirilmesi iyi , batarya performansı iyi kısacası en iyi rom bence.

Bunlar benim kendi fikrimdi. Cihazım Mİ5 32GB
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

happythin19

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mutlu
Cihazım
Mi5
Konular
1
hocam Mokee rom'un kilit ekranındaki müzik çalar widget'ını miui romda kullanabilme ihtimalimiz var mı?

Oyla:

fthbbk24

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi MI5
Konular
3
Hocam ben mi5 cihazıma bu romu yüklemeye çalıştım ama fbi warning wron modem diye hata veriyor bunu nasıl düzeltebilirim acaba?

Oyla:

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
Hocam ben mi5 cihazıma bu romu yüklemeye çalıştım ama fbi warning wron modem diye hata veriyor bunu nasıl düzeltebilirim acaba?

Önce global beta 7.7.6 da olmalısınız en az şuan 7.7.13 var Fastboot ile önce onu kurun sonra rom yükleyin

Oyla:

Conconist50

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
67
Bende de verdi hatayı sitedeki en eski sürümü yükledim düzeldi sonra güncelledim yine

Oyla:

alidursun2322

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
mi 5 prime
Konular
1
makee os rom lg ve general mabile telefonlar gibi ok tuşları ekrandan yiyo değilmi yoksa versiyonlarında farklılık gösteriyomu

Oyla:

Conconist50

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
67
makee os rom lg ve general mabile telefonlar gibi ok tuşları ekrandan yiyo değilmi yoksa versiyonlarında farklılık gösteriyomu
Evet ekrandan yiyor fakat isteğe bağlı kapatılabiliyor. Ben kapatım kullanıyordum zaten ekran küçük birde onlar yer kapayınca hiç kullanışlı olmuyor

Oyla:

ligtv39

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
okan
Cihazım
salman
Konular
4
Hocam eu rom kullanıyorum ahize sesi cok az hangi romda daha iyidir yada çözümü var mi?

Oyla:

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
LineageOS vs Resurrection Remix vs Xiaomi EU MultiRom vs Mokee OS :
LoS : Daha az enerji tüketimi var , daha performanslı gibi geldi bana , tek eksiği az kişiselleştirilme var. Ama zaten ben alışkınım bu sadeliğe gayet iyi , RR'deki saçma sapan hatalar yok haftalık güncelleme ile stabil bir rom.
RR : LoS'a göre daha çok kişiselleştirilme seçeneği var. Ama arada sırada donma sorunları olabiliyor. Yine de güzel bir rom.
Xiaomi EU : MİUİ Arayüz severler için kesinlikle kullanılması gereken rom Stock Romdan kat kat daha performanslı ve batarya açısından daha iyi.
Mokee OS : Kesinlikle şu ana kadar kullandığım en kaliteli rom. Özelleştirilmesi iyi , batarya performansı iyi kısacası en iyi rom bence.

Bunlar benim kendi fikrimdi. Cihazım Mİ5 32GB
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
mokee 7.1.2 stabil .ıksada kursak

Oyla:

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
xperia home ve diger apk ları ile kullana bilirsiniz costum romları gayet iyi çalışmakta , xda da hepsi var ,

Oyla:
Üst Alt