Kernel Xiaomi Mi5 | Kerneller + İndirme Linkleri

lmrlolwantedl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emir
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
4
musabcel konunun disinda olucak ama md5 uzantili dosya nedir nasil kullanilir ne ise yarar cunku kerne
l dosyalarinin yaninda ek olarak varda cevaplarsan sevinirim

musabcel

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musab
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
21
musabcel konunun disinda olucak ama md5 uzantili dosya nedir nasil kullanilir ne ise yarar cunku kerne
pek bilmiyorum ama şifreleme gibi bişi oluyordu mesela dosyanin üzerinde oynanmissa md5 değerleri birbirini tutmuyordur google a baksaniz daha iyi olur

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Özellikle büüyk ve önemli sıkıştırılmış dosyaların hatasız ve eksiksiz inip inmediği kontrol etmek için kullanılır. adresinden gerekli kontrol programını indirebilirsiniz.

Prophet66

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
6
Miui10 global beta için kernel var mı işlemci hızını artıran veya da rom tavsiyesi alabilir miyim teşekkürler simdiden

lmrlolwantedl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emir
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
4
Musabcel mi 5 pixel experience romu için kernel var mı pubg oynamak için termal engine dosyalarını sildim yine syberia daki gibi işlemci düşüyor darkness kernel denedim logoda kaldı yardımcı olursan sevinirim.

musabcel

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Musab
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
21
Musabcel mi 5 pixel experience romu için kernel var mı pubg oynamak için termal engine dosyalarını sildim yine syberia daki gibi işlemci düşüyor darkness kernel denedim logoda kaldı yardımcı olursan sevinirim.
bende syberia kullanıyorum darkness kernel kurdum termal disable yaparak ama yine frekans düşüyor bilmiyorum en iyisi yine darkness ama pixel experience denemedim kullanmıyorum yani

lmrlolwantedl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emir
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
4
Ya bu isinmasindan dolayi frekans dusmesi nasil haledebiliriz ki hangi dosyayi silmek lazim ariyorum forumlarda bilgi yok root exploreden kendim bakiyorum hepsini kurcaliyorum degisiklik yapamiyorum izin vermiyor acaba pil uzerindeki sensor sokuluyor mu uada sensor dosyalarini silersek sorun ortadan kalkar mi ?

Radius Frol

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Radius Frol
Cihazım
Mi 5 Pro
Konular
0
Merhabalar, cihazım Mi 5 Pro. Miui global beta 8.11.22 kullanıyorum. Custom rom yüklemeden custom kernel yüklersem overclock yapabilir miyim? Ya da undervolt? Hangi kerneli önerirsiniz? Cihazımda halihazırda twrp ve magisk kurulu.

sasuta

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Serhat
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
2
Uzun zamandır Mi5 Pro ve Los kullanıyordum fakat geçenlerde telif nedeniyle xiaomi desteğini kestiler. Mi5 Pro için en iyi rom ve kernel ikilisi hangisi?

Güncel CAF sürümü var mı?

rt13

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yusuf
Cihazım
mi 4c
Konular
5
Bende de mi5 pro var şuan kullandığım rom revenge os çok stabil ve caf sürümü . Kesinlikle tavsiye ederim kullanmanı.

Üst Alt