Yardım Xiaomi mi5 Kamera odaklanma sorunu

FuKaGa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mİ5
Konular
3
Merhabalar kamerada odaklanma sorunu var arkadaşlar bir türlü çözedim acaba donanımsal mı alalı 1 hafta olmadı iademi etsem acaba

Sizce sorun nedir.

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
donanımsal gibi görünüyor güncelleme fakan yaptın mı sadece ortaya odaklanmış başka bir yerde ve elle odaklanmayı denedin mi ?

Oyla:

BurakC.

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi5
Konular
3
hocam fotoğrafta bi manuel moda alıp elle ufak ufak odaklayıp deneyin eğer hiç net bi görüntü alamazsanız donanımsal olabilir alabilirseniz yazılımsaldır fikrimce.
ama fotoğrafta ortalar net yanlar bulanık gibi bana öyle geldi ya da sanki sadece ortaya odaklanmış donanımsal olarak lenslerde bir şey olabilir

Oyla:

FuKaGa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mİ5
Konular
3
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
donanımsal gibi görünüyor güncelleme fakan yaptın mı sadece ortaya odaklanmış başka bir yerde ve elle odaklanmayı denedin mi ?

hocam fotoğrafta bi manuel moda alıp elle ufak ufak odaklayıp deneyin eğer hiç net bi görüntü alamazsanız donanımsal olabilir alabilirseniz yazılımsaldır fikrimce.
ama fotoğrafta ortalar net yanlar bulanık gibi bana öyle geldi ya da sanki sadece ortaya odaklanmış donanımsal olarak lenslerde bir şey olabilir

Güncelleme yaptım. Manuel Dr denedim ama netlemiyor dediğiniz gibi maalesef donanımsal galiba telefonu henüz yeni aldım hepsi burada dan 14 gün iade hakkım var iade etmeli miyim yoksa garantiye mı yollayayım

Oyla:

BurakC.

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi5
Konular
3
Güncelleme yaptım. Manuel Dr denedim ama netlemiyor dediğiniz gibi maalesef donanımsal galiba telefonu henüz yeni aldım hepsi burada dan 14 gün iade hakkım var iade etmeli miyim yoksa garantiye mı yollayayım
hocam iade hakkınız varsa bana sorarsanız anında iade edip yenisini alın paranın karta yatması bir miktar zaman alır ama kafanız da rahat olur

Oyla:

FuKaGa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mİ5
Konular
3
hocam iade hakkınız varsa bana sorarsanız anında iade edip yenisini alın paranın karta yatması bir miktar zaman alır ama kafanız da rahat olur

Direk değişim istesem daha hızlı ölümü acaba

Oyla:

TheMax

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mesut
Cihazım
Mi Max Prime
Konular
19
marketten başka bir kamera uygulaması yükleyip denermisin ? google kamera falan mesela

Oyla:

FuKaGa

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mİ5
Konular
3
marketten başka bir kamera uygulaması yükleyip denermisin ? google kamera falan mesela
Maalesef aynı sorun devam ediyor. İade için aradım yetkili servise göndermek gerekiyormuş. 20 iş günü süresi varmış. Ayda yılda bir telefon alıyoruz imdada problem çıkıyor. Güncelleme ile ilgili bir sorun olabilirmiş acaba.

Oyla:

BurakC.

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Mi5
Konular
3
Maalesef aynı sorun devam ediyor. İade için aradım yetkili servise göndermek gerekiyormuş. 20 iş günü süresi varmış. Ayda yılda bir telefon alıyoruz imdada problem çıkıyor. Güncelleme ile ilgili bir sorun olabilirmiş acaba.
hocam olabilir tabiyki de bence iade etmeye uğraşın teknik servis falan istemiyorum diyin nebilim hat taktıysanız veya wifi bağlantısı varsa kabul etmemeleri lazım ama tam bilemedim belki halledersiniz

Oyla:
Üst Alt