Xiaomi mi5 home tuşu ışığı yanmiyor

kemal_donmez

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kemal
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
10
merhabalar mi5 geldiğinde 7.2.8.0 sürüm yüklüydü. Firma ile gorustukten sonra sitelerinde daha yeni rom olduğunu belirttiler. Romu indirim kurmak istedim başarılı olamadim. Telefonu recovery mode alıp pcye bağlaşım otomatik güncelleme sonucunda 7.3.10
00 sürüm yükledi bu Çin sürümü ama sitede yok.
Bu 7.3.10.0 yüklendiğinde home tusunun ışığı gitti de devamında bootloader açıp global stabil 7.3.5 sürümu yukleyebildim ama home tusunda hala isik yok çözümü var mı?

cetintengrioglu

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
cetin
Cihazım
gmd
Konular
14
home tuşundan kastiniz ? parmak izi okuyan yerin zaten isigi yok

kemal_donmez

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kemal
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
10
Evet parmakizi okuyucunun olduğu tuş . Aldığımda vardı diye hatırlıyorum. hepyeke ışığının çalıştığı belirttiği için kafam karıştı.
home tuşundan kastiniz ? parmak izi okuyan yerin zaten isigi yok
Evet parmakizi okuyucunun olduğu tuş . Aldığımda vardı diye hatırlıyorum. hepyeke ışığının çalıştığı belirttiği için kafam karıştı.

hepyeke

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
10

yanlış anlaşılma oldu sanırım home tuşunun ışığı yok kapasitif tuşların ışığı var bende.

Üst Alt