xiaomi mi5 hangi renk?

Lilapauze

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yilmaz
Cihazım
Xiaomi Mİ 5
Meslek
güvenlik
Konular
9
Bunu Diyene Kadar MEsajı Değiştirseydiniz, Bir GErginlik Olmazdı. Lakin Mesajınız Halen Aynı Duruyor. Uyarıyı VErdim Ben Size, Yapıp Yapmamak Size Kalmış. Kusura Bakmayın.
ortada bir gerginlik mi var ? ben bi gerginlik göremiyorum ustacım.uyarı verdin bidahaki sefere dikkat edecegımı soyledım...

Lilapauze

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yilmaz
Cihazım
Xiaomi Mİ 5
Meslek
güvenlik
Konular
9
Burada niyet okuma yapmıyoruz. Sadece bizim değil tüm forumlarda bu genel bir kuraldır. Bir kural varsa da uyulmalıdır.

Sent from my MI PAD 2 using Tapatalk
arkadasım uslubunuzu değiştirin. burada yonetıcı olmanız esip gurleyecegınız anlamına gelmez. ben farkında olmadan buyuk harfle yazmıs olabılırım bu senın karsında cocuk oldugu anlamına gelmez. foruma gırmemızı ıstemıyorsanız acık acık soyleyın bızde gırmeyelım.

Lilapauze

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yilmaz
Cihazım
Xiaomi Mİ 5
Meslek
güvenlik
Konular
9
Hocam Maaşallah forum polisi gibi heryere yetişiyorsunuz.Arkadaşın kimseye bağırma ve emir verme niyetinde olmadığını düşünüyorum.

anlayışın için sağol kardeşim. forum delisi olmadıgım ıcın bazı kuralları kaçırıyorum.yönetici arkadasların bazıları farklı algılıyor.

1907

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ilyas
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
anlayışın için sağol kardeşim. forum delisi olmadıgım ıcın bazı kuralları kaçırıyorum.yönetici arkadasların bazıları farklı algılıyor.
Rica ederim,Ben gördüğümü söyledim.İyi forumlar.clap~~

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Size Niyet okuyorsunuz diyen yok.Herkes bilir forumlarda büyük harflerle yazılmayacağını.Daha yumuşak bir üslup ile uyarabilirsiniz benim söylemek istediğim bu.

Niye uzatıp kendinizi zora sokuyorsunuz?

.......... Arkadaşın kimseye bağırma ve emir verme niyetinde olmadığını düşünüyorum.

Bu niyet okuma değil mi? Yani arkadaşın niyetini okumamış mısınız?
Madem herkes bilir, bile bile yapılan birşeye ne denir? Bu ardniyet olmaz mı? Kendinizi savunurken bile kendinizle çelişiyorsunuz. Çünkü savunulacak birşey yok. Bir arkadaş forum kuralını ihlal etmiş, bir arkadaş ta yeterli bir yumuşaklıkta uyarmış. Sizinle ne ilgisi var? Eğer başka bir derdiniz varsa bunu özel mesaj ile aranızda halledin. Halledemiyorsanız yöneticilere bildirin.

arkadasım uslubunuzu değiştirin. burada yonetıcı olmanız esip gurleyecegınız anlamına gelmez. ben farkında olmadan buyuk harfle yazmıs olabılırım bu senın karsında cocuk oldugu anlamına gelmez. foruma gırmemızı ıstemıyorsanız acık acık soyleyın bızde gırmeyelım.

Üslubumda herhangi bir sorun olduğunu sanmıyorum. Her mesaja gerekli üslup ile yazarım.

Burada niyet okuma yapmıyoruz. Sadece bizim değil tüm forumlarda bu genel bir kuraldır. Bir kural varsa da uyulmalıdır.
Bu mesajın üslubunda ne var? Neresinde esip gürlemişim? Birisi niyet okumuş ve kuralları yok saymış. Ben de ona cevap yazmışım. Size bile değil. Yöneticiler ile bir derdiniz varsa bunu açık olarak "ELLE TUTULUR" sebeplerle dile getirin lütfen. Böyle uydurma sebeplerle değil. Kimsenin foruma girmesini istemiyor olsak, foruma girişi kaldırırız olur biter.

Artık kuralı öğrendiniz, bundan sonraki mesajlarınızı buna göre yazarsınız.
Lütfen kimse bu konuyu artık uzatmasın.

darkzula

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
darkzula
Cihazım
Xperia Z2
Meslek
Psikolog
Konular
0
Mi5 halihazırda siyah renk güzel. Ama platin grisi yada gümüş gri olmasını da isterdim

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1907

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ilyas
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Niye uzatıp kendinizi zora sokuyorsunuz?

Bu niyet okuma değil mi? Yani arkadaşın niyetini okumamış mısınız?
Madem herkes bilir, bile bile yapılan birşeye ne denir? Bu ardniyet olmaz mı? Kendinizi savunurken bile kendinizle çelişiyorsunuz. Çünkü savunulacak birşey yok. Bir arkadaş forum kuralını ihlal etmiş, bir arkadaş ta yeterli bir yumuşaklıkta uyarmış. Sizinle ne ilgisi var? Eğer başka bir derdiniz varsa bunu özel mesaj ile aranızda halledin. Halledemiyorsanız yöneticilere bildirin.

Üslubumda herhangi bir sorun olduğunu sanmıyorum. Her mesaja gerekli üslup ile yazarım.

Bu mesajın üslubunda ne var? Neresinde esip gürlemişim? Birisi niyet okumuş ve kuralları yok saymış. Ben de ona cevap yazmışım. Size bile değil. Yöneticiler ile bir derdiniz varsa bunu açık olarak "ELLE TUTULUR" sebeplerle dile getirin lütfen. Böyle uydurma sebeplerle değil. Kimsenin foruma girmesini istemiyor olsak, foruma girişi kaldırırız olur biter.

Artık kuralı öğrendiniz, bundan sonraki mesajlarınızı buna göre yazarsınız.
Lütfen kimse bu konuyu artık uzatmasın.

Ben Cuma Günü Konuyu Kapatmıştım.Görüyorumki uzatan sizsiniz.Pes Ediyorum,Pes Diyorum.''SİZİN EŞŞEĞİNİZ ERKEK OLSUN''

Lilapauze

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yilmaz
Cihazım
Xiaomi Mİ 5
Meslek
güvenlik
Konular
9
Ben Cuma Günü Konuyu Kapatmıştım.Görüyorumki uzatan sizsiniz.Pes Ediyorum,Pes Diyorum.''SİZİN EŞŞEĞİNİZ ERKEK OLSUN''

dostum birak bosver, simdide yonetici dusmani olduk bakalim daha neler gorecegiz :)

Üst Alt