İnceleme Xiaomi mi5 bend test

ertanx

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Teknisyen
Konular
48
Guaire hocam Redmi Note 3 Pro için fikirleriniz neler? Malum o da yeni çıktı peynir ekmek gibi satılıyor el altından.

mustafahezer

Optimus
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi5 PRO
Meslek
Elektronik Teknisyeni
Konular
23
Yahu yemişim sağlamlık testini ben cebimde taşıyıp konuşacağım, mesaj çekeceğim, fotoğraf çekeceğim işkence bana göre değil. Ben alacağım Mİ5 gerisi teferruat. Sanki darda kalınca takoz olarak mı kullanıcaz :)

hypnox

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Appo
Cihazım
Mi4w
Konular
2
Mi4 gibi olaymış iyi olurmuş. Benim mi4ün başına gelmeyen kalmadı defalarca düştü, üstüne çay döküldü banamısın demiyor canavar gibi çalışıyor. Nokta kadar bir ezilme olmuş yandaki çelik kısımda başka birşey yok. Sıfır diye satsan yerler :D

tr06

m!u!
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
tr
Cihazım
discovery
Konular
36
Yahu yemişim sağlamlık testini ben cebimde taşıyıp konuşacağım, mesaj çekeceğim, fotoğraf çekeceğim işkence bana göre değil. Ben alacağım Mİ5 gerisi teferruat. Sanki darda kalınca takoz olarak mı kullanıcaz :)
:)) Hocam ben mi4s'i alamadım, siz de mi5'i.. Nasip olmadı ama vardır bunda bi hayr demekki :) Bu kadar ısrar etmeye gerek yok, mi4 taş gibi bir cihaz gerçekten, bırakın bu mi5 ısrarından gelin hak yol mi4 diyeceğim de onu da galiba alıyosunuz :)) Size 2. bir mi4c hüsranı yaşatmasın bu mi5 :) Ben hala şu mi4 3 gb'ın siyahı olaydı iyyidi diyorum..

mustafahezer

Optimus
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi5 PRO
Meslek
Elektronik Teknisyeni
Konular
23
Hocam Mİ4 için güzel versiyonlar var ama gel gör ki Çin 'li kardeşler sadece kendi frekanslarına uygun olarak üretmişler. Bu yüzden bizim alacağımız modeller sıkıntılı. Ben yine Mİ5 diyorum olur ise PRO istiyorum :). Bakalım önümüz mayıs hadi hayırlısı.

Guaire

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Tayfun
Cihazım
LG G2
Konular
23
ertanx hocam Note 3 Pro zaten o fiyata al beni diyen bir telefon. 32GB için 270$ fiyat vermiş X_Seller.

Daha ucuza satan var mıdır bilemiyorum.

Ben kendime bakıyor olsam batarya hariç, fiyat dahil her yönden LeEco Le 2'yi tercih ederdim herhalde.

semihus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Konular
3
ertanx hocam Note 3 Pro zaten o fiyata al beni diyen bir telefon. 32GB için 270$ fiyat vermiş X_Seller.

Daha ucuza satan var mıdır bilemiyorum.

Ben kendime bakıyor olsam batarya hariç, fiyat dahil her yönden LeEco Le 2'yi tercih ederdim herhalde.
Mi5 in rakipleri de çok iyi. leeco ,lenovo zuk 2,one plus 3 , guzel telefonlar.

omercevirgen

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi mi4
Meslek
Yönetici
Konular
21
Aynen katılıyorum hocam.İnşaatta çalışmıyoruz sonuçta :)

Bilalshnn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Rn3Pro
Meslek
Öğrenci :)
Konular