İnceleme Xiaomi Mi4 Windows 10 Mobile Performansı...!

gigaface

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Vedat
Cihazım
Xiaomi Mi 4
Konular
1
geri dönüş de mümkün mü acaba? veya bir arkadaşımın htc one m8 windows modeline android yükleme şansı var mı?
merhaba mi4 de androide geri dönüş mümkün ama htc için bir bilgiye sahip değilim.

Bllergl

Android Sever
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi4/MiBand1S
Konular
11
Eline emegine saglik bende dusunuyodum win10 yuklemeyi bnce gayet guzel stabil. Olana kadar idare ederiz :)

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ozcan

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özcan
Cihazım
mi4
Konular
0
ben bir ay önce aldım telefonu aldığımdan beri Windows kullanıyorum. İncelemeniz için teşekkür ederim. Android hiç kullanmadım mi4 te ancak w10 da henüz otg desteği yok. Türkçe desteği olmaması büyük eksiklik. Ancak microsoft un bazı programları çok kaliteli. W10 un eksikleri var şu an kararlı sürüm gelmeden Windows telefonu daha önce kullanmadıysanız denemenizi çok tavsiye etmiyorum.

Bllergl

Android Sever
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi4/MiBand1S
Konular
11
Windows 10 pişmanlıktır..

şaka bi yana dün akşam yükledim windows onu çok hoşuma gitti bi kısmı türkçe bi kısmı ingilizce bi kısmı çince ama gayet başarılı ama tek sıkıntıyı mobil veri çıkardı mobil veriyi aktif etmeme rağman hiç bi bağlantı akışı yok bu yüzden miui'ye geri dönücen artık win10'u stabil olduktan snra yükleriz :)

birde ubuntu var onu bekliyorum bakalım o nasıl olacak

yduman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
dedee
Konular
1

şaka bi yana dün akşam yükledim windows onu çok hoşuma gitti bi kısmı türkçe bi kısmı ingilizce bi kısmı çince ama gayet başarılı ama tek sıkıntıyı mobil veri çıkardı mobil veriyi aktif etmeme rağman hiç bi bağlantı akışı yok bu yüzden miui'ye geri dönücen artık win10'u stabil olduktan snra yükleriz :)

3G servis ayarlarını kontrol etmiş miydiniz?

Bllergl

Android Sever
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi4/MiBand1S
Konular
11
3G servis ayarlarını kontrol etmiş miydiniz?
Evt butun ayarlari tek tek inceledim kontrol ettm butun guncellemeleri yukledim ama nafile neyse artik cok gec bunun icin miui'e gecis yaptim tekrar yinede sagol

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İhaleci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İhaleci
Cihazım
Artık Yok
Meslek
Grafiker
Konular
9
gigaface
Arkadaşım incelemen için teşekkürler ama ne dersen de Xiaomi cihazı almışken inan bana MİUİ7'den vazgeçmem. Windows 10 kötü demiyorum lakin miui7 şuan benim için kullanışlı ve gayette başarılı performans sunuyor. Miui 7'nin bazı hataları yok mu tabii var o hatalarda zamanla giderilecektir. Zamanla android'in yerini windows işletim sistemi alacağı aşikar. İşte o zamana dek android'te devam diyelim.

gokhankaan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kaan
Cihazım
s4
Konular
4
arkadaşlar şimdiki win10 un mi4 deki performansı nasıl ? yeni kurup deneyen oldu mu ?

GuardianTR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İSMAİL
Konular
21

Hocam mobil verinin açılmaması sanırım yüklenilen sürümle alakalı bir durum. Ben eski sürüm yüklüyordum sıkıntı olmuyordu. Pc de oluşan sıkıntı yuzunden dosyaları kaybettim. Sonra son sürümü indirdim ama artık kurunca mobil veri çalışmıyor.

Üst Alt