İnceleme Xiaomi Mi4 Windows 10 Mobile Performansı...!

GuardianTR

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İSMAİL
Konular
21
gigaface
Arkadaşım incelemen için teşekkürler ama ne dersen de Xiaomi cihazı almışken inan bana MİUİ7'den vazgeçmem. Windows 10 kötü demiyorum lakin miui7 şuan benim için kullanışlı ve gayette başarılı performans sunuyor. Miui 7'nin bazı hataları yok mu tabii var o hatalarda zamanla giderilecektir. Zamanla android'in yerini windows işletim sistemi alacağı aşikar. İşte o zamana dek android'te devam diyelim.
Windows mobil pazar için artık bitti denilebilir.Ve kolay kolay da toparlayamaz. O işçilerini çıkartmakla meşgulken rakipleri aldı götürdü hem android hem ios kendilerini çok geliştirdiler. Windowsunda daha beta olduğunu düşünürsek ve sürekli işci çıkardıgını ve bu işe fazla yoğunlaşmadığını düşünürsek windows bitti diyebiliriz. O kadar zaman da windows 10 u stabilleştiremediler kaldiki ios ve androide kafa tutsun

kral1213

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
9
Mi5s için olanı varmı ?

ua_mustafa_20

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
poco x3 nfc
Meslek
profesyonel işsiz
Konular
87
son durum ne acaba Windows ta

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
son durum ne acaba Windows ta
Windowsta sadece pil iyi diye biliyorum diğer herşey androidin gerisinde yakınlık sensörü sorunu falan vardı bildiğim kadarıyla ama şuan bilmiyorum uygulama azlığından dolayı ben geçmezdim windowsa

osos11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
OnePlus 5
Konular
13
Pil işlemci Ram kullanımı Android'e göre daha iyi. Sensör sıkıntısı arkadaşın dediği gibi hâlen mevcut. Kamerada nedense hâlen 4k video yok. Registry ayarlarını çok aradım ama diğer Windows cihazlardaki yerde yok. Otg desteği yazılımsal olarak Windows 10 Mobil'de yok, Otg yerine Usb DualRole kullanılıyor bu da Mi4 de yok. Uygulama olarak bana yetiyor. Sensör sıkıntısı hariç memnunum. Ha birde hızlı şarj bende çalışmıyor, belki sıkıntı bendedir bilmiyorum. 5v 1.5A ile şarj oluyor. Bende zaten ısındığından QC kullanmıyordum. Böyle işte. Windows platform olarak çok iyi bence ama 3.parti uygulama yapımcıları çok boşladı ve devam ediyorlar. Microsoft da boş duruyor gibi!
Hayırlısı bakalım!

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kral1213

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
xiaomi mi5s
Konular
9
Model desteği cogalsa kullanım oranı da artar

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
way be zamaninda ne yirtiniyorduk windows diye ama 6.5 dan 7 ye gecmek intihar yapma etme hele hd2 gibi cihazi pert etmeseler keske demistim hd2 yi sonra 1. ve 2. nesil wp7 cihazlarida pert ettiler guncelleme vermeyerek sistem bu yuzden bitti kendi ayaklarina sika sika sistemi katlettiler. suan win6.5 gelse telefona ilk yukleyecegim yazilim olurdu lakin gerek yok artik :)

osos11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
OnePlus 5
Konular
13
way be zamaninda ne yirtiniyorduk windows diye ama 6.5 dan 7 ye gecmek intihar yapma etme hele hd2 gibi cihazi pert etmeseler keske demistim hd2 yi sonra 1. ve 2. nesil wp7 cihazlarida pert ettiler guncelleme vermeyerek sistem bu yuzden bitti kendi ayaklarina sika sika sistemi katlettiler. suan win6.5 gelse telefona ilk yukleyecegim yazilim olurdu lakin gerek yok artik :)

6.5.x in tadı hiç bi sistemde yok. Özledim.
Microsof ne yapmaya çalışıyor kimse anlamış değil. Surface Phone diyolar, çok bekletiyorlar, beklentiyi haddinden fazla yükseltiyorlar ama sonuç fiyasko olacak.

GT-N7000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
ben biraktim komple en son merakimdan sony ericsson x2 aldim ara sira kullaniyorum okadar :) ona imei atan birini bulmam lazim. birde htc 8s im vsr ekran olu piksel dolu zorda kalinca kullaniyorum guzel sistwmdi ama yazik ettiler

Üst Alt