xiaomi mi4 ekranda küçük beyaz leke

mehmet20

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
mi4
Konular
58
Sizinki siyahta belli olmuyor demi benimki siyahta belli oluyor benim ki ölü piksel olmayabilir

Bllergl

Android Sever
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi4/MiBand1S
Konular
11
Sizinki siyahta belli olmuyor demi benimki siyahta belli oluyor benim ki ölü piksel olmayabilir
Yanlış olabilir ama benim bildiğim ölü piksel her renkte belli olur bide bendeki nokta gibi değil biraz daha duman gibi duruyor

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mehmet20

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
mi4
Konular
58
Yanlış olabilir ama benim bildiğim ölü piksel her renkte belli olur bide bendeki nokta gibi değil biraz daha duman gibi duruyor

Hocam benim ki bildiğin ufacık nokta sadece siyahta belli oluyor mavide de çok az benim bildiğim ölü piksel kirmizdw beyaz gözükür siz duman gibi demissiniz detaylı foto atma sansiniz varmi

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
Yazmayayım diyorum ama kendime engel olamıyorum. Kardeşim daha neyi soruyorsun anlamış değilim. Bizimkiler ölü pixel işte . Daha neyin cevabını almak istiyorsun? Ha senin ki ölü pixel ha başka bişey öğrendiğin zaman eline ne geçecek? Garantiye göndermek istiyorsan gönder zaten. Siyahta ölü pixel gözükmez çünkü ölü zaten renk vermiyor. Diğer her renkte parlak bi renk verir etrafında ki pixellerden dolayı. Ve sırıtır. Aynı şeyleri sorup duruyorsun!

mehmet20

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
mi4
Konular
58

ecpy55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emre
Cihazım
mi4
Konular
1
Yazmayayım diyorum ama kendime engel olamıyorum. Kardeşim daha neyi soruyorsun anlamış değilim. Bizimkiler ölü pixel işte . Daha neyin cevabını almak istiyorsun? Ha senin ki ölü pixel ha başka bişey öğrendiğin zaman eline ne geçecek? Garantiye göndermek istiyorsan gönder zaten. Siyahta ölü pixel gözükmez çünkü ölü zaten renk vermiyor. Diğer her renkte parlak bi renk verir etrafında ki pixellerden dolayı. Ve sırıtır. Aynı şeyleri sorup duruyorsun!

Adamsın..

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NUCAR44

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
NUMAN UÇAR
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Hemşir(e)
Konular
18
Merhaba değerli Forum Yöneticilerimiz ve Kıymetli Üyeleri... 'Beyaz Leke(Aydınlık)' sorunu bende de var. İlk leke 13.08.2017 itibariyle oluşmuştu. Çapı arkadaşın attığı görselden daha fazla olmak kaydıyle. Endişe verici olansa, bu sabah (16.08.2017) itibariyle sol yanına doğru hemen hemen aynı çapta bir leke daha oluştu. Elimde başka telefon olmadığı için gönderemiyorum (Delta) teknik servise. Ekranda ve cihazda hiçbir darbe izi/çarpmaya bağlı çizik vesayir yok. Velhasıl kelam, kullanıcı hatası gibi bir cevap alabilir miyim servisten? Sizce cihaza ne olmuştur ve ne yapmamı tavsiye edersiniz? Teşekkürler şimdiden ilgili arkadaşlara. :/

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
Merhaba değerli Forum Yöneticilerimiz ve Kıymetli Üyeleri... 'Beyaz Leke(Aydınlık)' sorunu bende de var. İlk leke 13.08.2017 itibariyle oluşmuştu. Çapı arkadaşın attığı görselden daha fazla olmak kaydıyle. Endişe verici olansa, bu sabah (16.08.2017) itibariyle sol yanına doğru hemen hemen aynı çapta bir leke daha oluştu. Elimde başka telefon olmadığı için gönderemiyorum (Delta) teknik servise. Ekranda ve cihazda hiçbir darbe izi/çarpmaya bağlı çizik vesayir yok. Velhasıl kelam, kullanıcı hatası gibi bir cevap alabilir miyim servisten? Sizce cihaza ne olmuştur ve ne yapmamı tavsiye edersiniz? Teşekkürler şimdiden ilgili arkadaşlara. :/

merhaba, benimde cihazın ekranında ölü pixel var (göze batacak kadar değil cihazın ekranı beyaz olduğunda belli oluyor.) kullanıcı hatası değil göndereceğiniz zaman gönderin cihazı ekran değişimi yapsınlar bende garanti bitmeye yakın göndermeyi düşünüyorum. :)

Üst Alt