Xiaomi Mi3'ü fabrika çıkışındaki ROM'u yüklemek istiyorum.

cronaldo48

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1
Merhaba Arkadaşlar.. Benim elimde Xiaomi Mi3 64'lük var ve ben multi language paketini kullanıyorum. Ama ANTUTU BENCHMARK testi uyguladığımda düşük puanlar alıyorum. Ama ilk aldığım zaman üzerinde original ROM'uyla çok çok yüksek puanlar alıyordum.

Ben telefonumu ilk aldığım günkü orijinal romunu yüklemek istiyorum.. bunu nasıl yapacağım hakkında bir fikrim yok çünkü telefon daha yeni o yüzden bilen birileri varsa yardımcı olabilir mi acaba...???? Ben fabrika çıkışındaki orijinal rom u ile kullanmak istiyorum telefonu..

xoser

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Konular
28
Cvp: Xiaomi Mi3'ü fabrika çıkışındaki ROM'u yüklemek istiyorum.

eğer resimdeki sizin telefonunuzun puanı ise bence gerek yok, puan için rom mu yüklenir :D

Baron

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Galaxy Ace
Konular
16

Hocam Note 3 ü geçmiş bir telefon,rom :D Bence eski romu kafanıza takmayın.Şuanki hali bile zaten rakipsiz gibi duruyor :)

cronaldo48

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1

valla öle haklısın da dostum insan en hızlısı olsun istiyo :) siz hangi romu ve versiyonu kullanıyorsunuz hocam???

Baron

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Osman
Cihazım
Galaxy Ace
Konular
16

cronaldo48 pid=3507 dateline=1403045213' Alıntı:
valla öle haklısın da dostum insan en hızlısı olsun istiyo :) siz hangi romu ve versiyonu kullanıyorsunuz hocam???
Hocam benim telefon rahmetli diyebiliriz yaşan ölü cinsinden :) Galaxy ace pişmanlıktır :) Bununla idare ediyoruz işte Xiaomi Türkiye'ye gelene kadar.Türkiye'ye gelincede orjinal romu kullanırım :) Rom olaylarını ne anlarım ne bilirim :)

Testimo

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
3310
Konular
21

Antutu testine takilma samsung note 3 35000 alio ama donuo bence antutuda tirt:)

proton252

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
Xiaomi Mi2S
Konular
42

cronaldo48 pid=3500 dateline=1403041270' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar.. Benim elimde Xiaomi Mi3 64'lük var ve ben multi language paketini kullanıyorum. Ama ANTUTU BENCHMARK testi uyguladığımda düşük puanlar alıyorum. Ama ilk aldığım zaman üzerinde original ROM'uyla çok çok yüksek puanlar alıyordum.

Ben telefonumu ilk aldığım günkü orijinal romunu yüklemek istiyorum.. bunu nasıl yapacağım hakkında bir fikrim yok çünkü telefon daha yeni o yüzden bilen birileri varsa yardımcı olabilir mi acaba...???? Ben fabrika çıkışındaki orijinal rom u ile kullanmak istiyorum telefonu..

Son haftalık güncellemeler ile mi3 performansında düşüş var diğer kullanıcılar da aynı durumda. Fabrika çıkışı üzerinde gelen rom kararlı sürümdür isterseniz indirebilirsiniz.
Kararlı sürümde root kapalı gelir hatırlatayım. Kararlı sürümü ingilizce kullanmak zorunda değilsiniz isterseniz jbart ile dil ekleyip kullanabilirsiniz.
Daha eski sürümlere sayfada CDMA/WCDMA başlığından ulaşabilirsiniz.

Alternatif olarak @Kraaz'ın hazırladığı romu yükleyebilirsiniz. Root ve dil sıkıntısı olmaz.

Hatırlatma : Sürüm düşürme işlemlerinde wipe cache, wipe dalvik işlemlerini yapmayı unutmayınız.

cronaldo48

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1

Teşekkürler hocam eyvallah... Kararlı sürümde güncelleme olayı oluyor mu??? yani mesela müzik kısmında haftalık yaptıkları güncellemeler oluyor mu???? ingilizce olması önemli değil kullanırım ben o şekilde de... benim istediğim güncellemeler kararlı sürümde dahil midir???

cronaldo48

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Konular
1

tamam sevgili dostlar hepinize yorumlarınız ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim... çok şükür donma filan yok sadee tesete biraz takılmıştım ama yorumlarınız beni rahatlattı... böyle bir telefonu kullanmak ayrıcalık..  hem de çevremde hiç yok olması bambaşka bir ayrıcalık :) :) :) :) :)

proton252

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Cihazım
Xiaomi Mi2S
Konular
42

cronaldo48 pid=3643 dateline=1403205783' Alıntı:
Teşekkürler hocam eyvallah... Kararlı sürümde güncelleme olayı oluyor mu??? yani mesela müzik kısmında haftalık yaptıkları güncellemeler oluyor mu???? ingilizce olması önemli değil kullanırım ben o şekilde de... benim istediğim güncellemeler kararlı sürümde dahil midir???

Kararlı sürümlerde de güncelleme var ve yayınlandığı tarihe kadar olan tüm (haftalık) güncellemeleri içerir. Kararlı sürümlerin periyodik yayınlanma süresi yok bazen iki ay bazen daha uzun sürebilir.

Üst Alt