Rom Xiaomi Mi11 Ultra - XiaomiEu Android 13 MIUI 14

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Güncelleme yükleyecekseniz, üzerine kuracaksınız, veri silinmez. İlk kez yükleyecekseniz, format data yapmanız lazım, veriler silinir.

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Güncelleme yükleyecekseniz, üzerine kuracaksınız, veri silinmez. İlk kez yükleyecekseniz, format data yapmanız lazım, veriler silinir.
Şuan bu sürümun bi altı yüklü bende. Mi 8se vardi onda kimi zaman siliniyordu. O yüzden sordum. Twrp den direk yukle desem yeterli o zaman doğru mu

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Şuan bu sürümun bi altı yüklü bende. Mi 8se vardi onda kimi zaman siliniyordu. O yüzden sordum. Twrp den direk yukle desem yeterli o zaman doğru mu
Evet doğru. Ancak ben hep yedekli işlem yapmayı tavsiye ederim, size de tavsiyem bu yönde olur.

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Evet doğru. Ancak ben hep yedekli işlem yapmayı tavsiye ederim, size de tavsiyem bu yönde olur.
Fotoğraf google fotoğraflarda yedekli. Kişiler vs bunlarda google driverda. Verilerim hariç yedeklemem gereken telefon işletimi ile ilgili bir şey var mı peki.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Fotoğraf google fotoğraflarda yedekli. Kişiler vs bunlarda google driverda. Verilerim hariç yedeklemem gereken telefon işletimi ile ilgili bir şey var mı peki.
Yok, sadece kişisel verileri yedekleyeceksiniz. İşletim sistemi verileri sıfırdan kurulacak.

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
14.0.23.3.7 sürümünü twrp ile yükledim şuan için bir sorun ile karşılaşmadım. Beta olduğu için tamamen türkçe değil diğer sürümlerdeki gibi bazı onemsiz noktalarda İngilizce kelimeler var. Onun dışında sorun yaşamadım

wigganz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adım
Cihazım
Cihazım
Konular
11
Cihazım mi 11 ultra. Direnç kayıtlı. Buradaki şekilde cihaza miui 14 yüklemeye çalışıyorum. Telefonu kapatıp power+ses açma tuşu ile menüye girmeye çalışıyorum. Açılan menü miui Recovery 5.0 diye bir menü geliyor. o TWRP olmuyor sanırım. Orda da install diye bir kısım çıkmıyor.

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Cihazım mi 11 ultra. Direnç kayıtlı. Buradaki şekilde cihaza miui 14 yüklemeye çalışıyorum. Telefonu kapatıp power+ses açma tuşu ile menüye girmeye çalışıyorum. Açılan menü miui Recovery 5.0 diye bir menü geliyor. o TWRP olmuyor sanırım. Orda da install diye bir kısım çıkmıyor.
Dirençli cihazlarda sistem nasıl işliyor bilmiyorum. Bilgisayara bağlayıp stabil rom yüklemeyi denedin mi. Twrp olmadan

wigganz

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adım
Cihazım
Cihazım
Konular
11
Hocam eu-rom'un sitesinde benim cihaz için dağıtılan romun yanında recovery yazıyor. Anladığım kadarıyla pc ile yüklenmiyor o yüzden. Twrp üzerinden yüklemek gerekiyor. O yüzden denemedim pc'yi.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    2,2 KB · Görüntüleme: 15

gkhankndmir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Xiaomi 11 ultra
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
37
Hocam eu-rom'un sitesinde benim cihaz için dağıtılan romun yanında recovery yazıyor. Anladığım kadarıyla pc ile yüklenmiyor o yüzden. Twrp üzerinden yüklemek gerekiyor. O yüzden denemedim pc'yi.
Aynen bu rom twrp ile yükleniyor. Twrp kuramadin mi. Bende direnc kaydı yapcam da kurulmuyorsa sonuna kadar güncelleyip en son yaptiricam

Üst Alt