Yardım Xiaomi mi stick Bein Connect uygulumasını bulamıyor!

deopolos14

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi Mi Stick
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Android 9.0
Telefon Modeli
Xiaomi mi tv stick
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Yeni satın aldığım xiaomi mi stick tv cihazımda normalde google playde bulunması gereken bein connect uygulamasını ne kadar ararsam arayayım bulamıyorum bölge sorunu mudur bu yaygın bir durum mudur veya yardımcı olabilecek birileri var mıdır acaba? PCden yüklemeyi de denedim ama uyumsuz diyor benzeri bir durum yaşayan görmedim

bitexx

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
TuGi
Cihazım
Poco X3
Meslek
CNC tekniker
Konular
9
Yeni satın aldığım xiaomi mi stick tv cihazımda normalde google playde bulunması gereken bein connect uygulamasını ne kadar ararsam arayayım bulamıyorum bölge sorunu mudur bu yaygın bir durum mudur veya yardımcı olabilecek birileri var mıdır acaba? PCden yüklemeyi de denedim ama uyumsuz diyor benzeri bir durum yaşayan görmedim
Eve gidince sizin için bakarım uygulama markette var mı yok mu diye birde cihazı güncellemeyi deneyin bende ilk aldığımda eski versiyon vardı daha sonra tekrar bein connect uygulamasını marketten arayin yine bulamıyorsanız Android versiyonuna göre uyumlu bein connect apk dosyasını indirip :@plore uygulaması yardımı ile kurun :@plore ile uygulama nasıl yüklenir diye YouTube da anlatımlar mevcut

Edit: hocam baktım uygulamaya bein connect uygulaması bende var yukarida söylediğim yolları bir deneyin

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt