Soru Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2in1 wifisiz çalışır mı

nocnoc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
noc
Cihazım
mi8
Konular
17
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2in1 wifisiz çalışır mı?
uygulama kurulmadan , sadece üzerindeki tuşla çalışır mı?
yoksa wifi ile kurulum yapıp, yine wifili ortamda mı çalışması gerek?

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
İlk önce uygulama üzerinden kenar temizliği yaptırırsanız harita çıkartır daha sonrasında uygulamaya gerek kalmadan üzerindeki tuşa basarak temizlik yaptırabilirsiniz, uygulama üzerinden emiş gücü ayarı yapabilir, su gücünü ayarlayabilirsiniz. Gene nokta temizliği ve kenar temizliği yaptırmak içinde uygulamayı kullanmak durumundasınız ancak bu modları kullanmayıp düz standart temizlik yaptıracaksanız şart değil.

nocnoc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
noc
Cihazım
mi8
Konular
17
bu cihaz zaten harita kaydetmiyor diye biliyorum. harita olmayınca üzerindeki tuşla (ilk kullanım sonraları için) temizlik yaparken sorun olmaz mı?

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
bu cihaz zaten harita kaydetmiyor diye biliyorum. harita olmayınca üzerindeki tuşla (ilk kullanım sonraları için) temizlik yaparken sorun olmaz mı?

Harita oluşturuyor ancak hafızaya kaydetmiyor zaten hocam sadece mevcut yerin haritasını çıkartıyor yani şuraya git temizle gibilerinden komut veremiyoruz gene kafasına göre hareket ediyor ancak mesela engel olupta çarptığı yerlere birdaha çarpmıyor tam çarpacak iken duruyor bir anda benim gördüğüm aynı cihazı kullanıyorum. ilk kullanımda kenar temizliği yaptırın sonrası kullanımlarda tuşa basar temizlik yaptırırsınız uygulamayı kullanmanız şart değil. Paspas modunu kullanacaksanız felan ayarlamaları uygulamadan yapmanız gerekiyor ama su gücünü felan.

Üst Alt