Yardım Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2in1 Essential Paspas Sorunu

titamest

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Titamest
Cihazım
Samsung
Konular
1
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2in1 Essential Kablosuz Süpürge almıştım. Ürünün süpürmesi normal ama içerisine su koyup paspasını takıyorum. Ama ışığı kırmızıya dönüyor ve paspasında herhangi bir ıslaklık olmuyor. Bir şeyi mi eksik yapıyorum yoksa üründe sorun mu var anlayamadım.
Bir fikriniz varsa desteklerinizi bekliyorum yoksa iade edeceğim. amazondan almıştım.

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2in1 Essential Kablosuz Süpürge almıştım. Ürünün süpürmesi normal ama içerisine su koyup paspasını takıyorum. Ama ışığı kırmızıya dönüyor ve paspasında herhangi bir ıslaklık olmuyor. Bir şeyi mi eksik yapıyorum yoksa üründe sorun mu var anlayamadım.
Bir fikriniz varsa desteklerinizi bekliyorum yoksa iade edeceğim. amazondan almıştım.

Merhaba; Robot süpürgeniz size bir hata mesajı veriyor olmalı.
Uygulama üzerinden mop özelliğini ve su miktarını ayarladınız mı?

Oyla:

noflyzone

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
noflyzone
Cihazım
Note 9Pro
Konular
2
su haznesinin paspasa su damlatan kısmı var altta 3-4 delik.. oraların üzerinde jelatin falan mı var acaba ? sökmek gerekebilir varsa onları..
benim versiyonda öyle bir şey yoktu ama aklıma geldi ufuk açar diye yazayım dedim..

Oyla:

k.batuu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Iphone
Konular
0

Dün anneme aldığım essential cihazı da aynısını yaptı. Mesajlar bölümünde su haznesi ve toz haznesi düzgün takılmadı diye hata vermiş. Ben uygulamadan standa götürüp tekrar temizliğe başlattım sorun düzeldi.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Oyla:

Kagan28

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kagan
Cihazım
Esssential 2/1
Konular
0
Aynı sorunu bende yaşadım çözüm için bilgi varmıdır

Oyla:

Ferditarun

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ferdi
Cihazım
Mi 8 lite 64
Konular
0
Aynı cihazdan 1hafta önce bende aldım anlattiginiz pas pas ve hata uyarısını hiçbir şekilde duzeltemedim yardımcı olabilecek varmı

Oyla:

anaksinamun

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali osman
Cihazım
Mi 9 t
Konular
12
Yabancı bir internet sitesinde çözüldüğünü belirtiyorlar Türkçe'ye çevirip bir deneyin isterseniz. Bir arkadaşım burdakileri uygulamış hata gitmiş.

Oyla:

anil.hck

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
A.kınc
Cihazım
Huawei p30
Konular
0
Bende aynı sorunu yaşadım 3 4 ay düzgün kullandım sonra paspas yapmıyor ve ışık yanıp sönüyor servise verdim şuan bekliyorum

Oyla:
Üst Alt