Yardım Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2in1 Essential Paspas Sorunu

entostos

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Nergis Şen
Cihazım
mi robot 2in1
Konular
1
merhabalar

Hepsiburada'dan Cep Tek Pamuk Telekomünikasyon satıcısından Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2in1 Essential model 36 krediyle robot aldım. İlk kullanım da ve sonrasında 2. kere silme işlemini yaptı. Süpürmede sorun yok. Alalı 20 gün oldu ancak silme yapmıyordu. Bende servise gönderdim. Düzeltildi diyerek geri geldi ve benden 37 lira kargo parası alındı. Ürün sonrasında 1 kere silme işlemi yaptı ancak yine silme işlemi yapmamaya başladı. Aradım tekrar göndermemi istediler. Ürün garanti kapsamında ithalatçı firmadan. Ben şimdi yine gönderiyorum tekrar bir kargo parası daha çıkacak benden. Ancak ben yine sorunumu çözeceklerini düşünmüyorum. Maddi olarak da zorlanıyorum. Üstelik ürüne ihtiyacım var.

Lütfen yardımcı olun ne yapabilirim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

merhabalar

Hepsiburada'dan Cep Tek Pamuk Telekomünikasyon satıcısından Xiaomi Mi Robot Vacuum Mop 2in1 Essential model 36 krediyle robot aldım. İlk kullanım da ve sonrasında 2. kere silme işlemini yaptı. Süpürmede sorun yok. Alalı 20 gün oldu ancak silme yapmıyordu. Bende servise gönderdim. Düzeltildi diyerek geri geldi ve benden 37 lira kargo parası alındı. Ürün sonrasında 1 kere silme işlemi yaptı ancak yine silme işlemi yapmamaya başladı. Aradım tekrar göndermemi istediler. Ürün garanti kapsamında ithalatçı firmadan. Ben şimdi yine gönderiyorum tekrar bir kargo parası daha çıkacak benden. Ancak ben yine sorunumu çözeceklerini düşünmüyorum. Maddi olarak da zorlanıyorum. Üstelik ürüne ihtiyacım var.

Lütfen yardımcı olun ne yapabilirim
Aynı sorun için bende yazdım şuan hiçbir gelişme yok. Si şu an sizin durum nedir?

onununcuköy

Hevesli Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkan
Cihazım
Yok
Konular
6
Üründe bir sıkıntı varsa evet servise göndermeniz en mantıklısı. Eğer 3. defa gönderimizde de sonuç alamazsanız iade veya değişim talep edebilirsiniz.

Kargo ücreti konusunda ise ürün size gönderilirken kargo ücretini sizin karşılamanız gerekli.

Oyla:

argantec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
A.T.
Cihazım
Note 9 Pro
Konular
0
Merhaba, üzerinden zaman geçmiş biraz. Düzeldi mi cihazınız acaba? Benim de su tankı dolu olduğu halde sadece süpürüyor silme işini yapmıyor ve çözemiyorum. Servise gondermeden deneyebilecegim önerisi olan var mı?

Oyla:

Draconid

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Madım
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Aynı sorun var çözebilen oldu mu

Oyla:

Umutcatalkaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Umut
Cihazım
Essential
Konular
0
Merhaba, üzerinden zaman geçmiş biraz. Düzeldi mi cihazınız acaba? Benim de su tankı dolu olduğu halde sadece süpürüyor silme işini yapmıyor ve çözemiyorum. Servise gondermeden deneyebilecegim önerisi olan var mı?
Bende ayni durumdayim siz sorunu cozdunuzmu

Oyla:

chtoz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihat
Cihazım
Mi Vacum Essent
Konular
0
Cihaz süpürme işlemi yapıyor, fakat paspas taktığım zaman kırmızı yanıp sönüyor gezmeye devam ediyor
Merhaba, ürün 5 ay kadar sorunsuz çalıştıktan sonra,günün birinde orta fırçayı gösteren ,fırça üzerinde yük var veya sıkışmış uyarısı verdi,yan fircalar ve orta fırçayı ve filtreyi değiştik resetleme vs yaptım sorun cozulmedi tamire götürdüm kablosu çıkmış dediler artık düzgünce süpürme yapıyor ama mopu takınca tekrar o fırça hatasını veriyor

Oyla:
Üst Alt