Rehber Xiaomi Mi Robot Vacuum 1 Süpürge

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Xiaomi Mi Robot Vacuum 1 Süpürge

Mi Robot Vacuum 1 Süpürge Xiaomi markasının geliştirdiği süpürgelerden biridir.
12 farklı sensör sayesinde ev/ofis gibi kullanım alanlarınızı haritalandırarak kolaylıkla temizlik yapmanızı sağlar.
Tüm hareketlerin takibi için sahip olduğu 3 işlemciyi kullanarak SLAM algoritması sayesinde hareketleri eş zamanlı olarak takip eder ve en iyi temizlik imkanlarını sağlar.
LDS monitörü sayesinde çalışma alanını 360 derece tarar ve saniyede 1800 tarama işlemi gerçekleştirir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

• GÜÇ : 55W
  • GÜÇ VOLTAJI :14.4 V
  • BATARYA :5200 mAh
  • ŞARJ DAYANMA SÜRESİ :2.5 SAAT
  • VAKUM GÜCÜ :1800 Pa
  • AĞIRLIK :2.4 Kg
  • TOZ KUTUSU KAPASİTESİ :420 ml
  • TEMİZLEME ALANI :250 m2
  • Slam algoritması
  • Üç işlemci
  • Çoklu sensörler
  • LDS sensörü
  • Güçlü vakum gücü
  • Akıllı yol planlaması
  • 10 mm kenar temizleme
  • Aşırı şarj koruması
  • Aşırı deşarj koruması
  • Kısa devre koruması
  • Aşırı akım koruması
  • Aşırı voltaj koruması
  • Aşırı ısınmaya karı koruma
  • Uygulama ile uzaktan kontrol
  • Düşük gürültü ve yüksek verim
  • Temizlik modları
  • Gerçek zamanlı takip
  • Programlı temizleme

KUTU İÇERİĞİ

• 1 adet MI Vakum 1 Akıllı Robot Süpürge
  • 1 adet Şarj İstasyonu
  • 1 adet Güç kablosu
  • Kullanım Klavuzu

ÜRÜN KURULUM VE KULLANIMI

MI Vakum 1 akıllı robot süpürgenizi, güç kablosu ve güç istasyonunu kutusundan çıkardıktan sonra bağlantılarını yapınız. Mobil cihazınıza Mİ HOME uygulamasını indiriniz. Daha sonra ürün güç düğmesine basarak ürünü aktif hale getiriniz. Mi Home uygulaması ile cihazınızı eşleştirdikten sonra uygulama üzerinden isteklerinize göre ayarlama yapıp kullanıma başlayabilirsiniz.

Neden MI Vakum 1 Akıllı Robot Süpürgeyi tercih etmeliyim?

Evde/ofiste olmadığınızda bile uzaktan uygulama ile kontrol etme imkanı ile zahmetsiz ve kolay temizlik imkanı sağlamaktadır. Farklı temizlik modları sayesinde anlık ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Günümüzde kullanılan süpürgelerden çok daha sessiz olması sayesinde MI Vakum 1 Akıllı Robot Süpürgeniz çalışırken gürültüden uzak bir şekilde tüm aktivitelerinize devam edebilirsiniz. Programlamalı temizleme özelliği sayesinde belirlediğiniz zamanlarda otomatik çalışarak temizlik işlemini gerçekleştirmektedir. MI Vakum 1 Akıllı Robot Süpürgeniz sayesinde evcil hayvanlarınız ile çocuklar daha sağlıklı ve mutlu vakit geçirecektir.

Mİ HOME uygulamasını nasıl indirebilirim ve nasıl kullanırım?

Google Play Store ile uygulamaya kolay erişim sağlayabilirsiniz. Mi Home uygulamasını indirdikten sonra kişisel bilgileriniz ile profil oluşturarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Nereden satın alabilirim.

MIUI Türkiye Market | Xiaomi satış noktası

Son düzenleme:

mcorekcioglu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mustafa
Cihazım
xiaomi mi 1c
Konular
0
Merhaba
mi 1c model olan akıllı süpürgeyi 5 gün önce aldık. Şu an sürekli olarak "turning on" şeklinde uyarı veriyor. Kapatıp açtım yine aynı uyarıyı her birkaç dakikada bir vermeye devam ediyor. Reset attım yine değişen bir durum yok. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

casibao

Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Merhaba
mi 1c model olan akıllı süpürgeyi 5 gün önce aldık. Şu an sürekli olarak "turning on" şeklinde uyarı veriyor. Kapatıp açtım yine aynı uyarıyı her birkaç dakikada bir vermeye devam ediyor. Reset attım yine değişen bir durum yok. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Merhaba ürününüzün alt kısmındaki tekerlekleri rahat dönüp dönmediğini kontrol edermisiniz, aksi takdirde aldığınız yere müracat edin.

Milaqt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mesut
Cihazım
mijio mop vacum
Konular
2
Merhabalar . Ürünü kullanmaya başlayalı yaklaşık 10 gün oldu hergün çalıştırıyorum fakat bir türlü harita oluşturmuyor . Ne yapmam gerekli . Başka bir siteden bölgeyi Çin yapmam gerektiği gibi bir yazı okudum denedim yine olmadı . Tekrar Türkiye yaptım harita su anda %0 , Yardımcı olur musunuz ?

casibao

Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Merhabalar . Ürünü kullanmaya başlayalı yaklaşık 10 gün oldu hergün çalıştırıyorum fakat bir türlü harita oluşturmuyor . Ne yapmam gerekli . Başka bir siteden bölgeyi Çin yapmam gerektiği gibi bir yazı okudum denedim yine olmadı . Tekrar Türkiye yaptım harita su anda %0 , Yardımcı olur musunuz ?

Merhaba vacuum robot süpürgenizi ilk aldığınızda evinizin içinde çalıştırdığınızda haritayı çıkartmış olması gerekiyordu, robot süpürgenizi resetleyin ve tekrar kurulum yapın.

Milaqt

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mesut
Cihazım
mijio mop vacum
Konular
2
Bölge kısmını Türkiye mi yapayım . Reset atarken kapağın içindeki küçük tuşu mu kullanacağım

casibao

Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Bölge kısmını Türkiye mi yapayım . Reset atarken kapağın içindeki küçük tuşu mu kullanacağım

evet bölgenizi Türkiye olarak seçin, kapağı kaldırınca mavi ışık yanında bulunan küçük delik reset yazan yere 5 saniye iğne ile basılı tutun..

Son düzenleme:
Üst Alt