Yardım Xiaomi Mi Pad 5 PUBG Mobile Görüntü Kalitesi

Sjxjd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Dx
Cihazım
Mi pad 5
Konular
1
Herkese merhaba öncelikle ben mi pad 5 cihaz aldım snapdragon 860 kullanıyor gayet güçlü ama pubg de görüntü kalitesi leş gibi piksel piksel gfx tool işe yaramıyor yeni güncellemeden sonra eskiden 2k yapabiliyorduk ayarlardan deniyorum siliyorum kod yazıyorum geri düzeltiyor kendini 720 ye alıyor oyun oynanmayacak derecede kötü ondan eksi ipad 8. Nesil e bakıyorum cam gibi ne yapacağım lütfen yardim edjn heryere yazdim herkes bu sorundan muzdarip

nasml09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nasml09
Cihazım
Redmi note 4x
Konular
24
Gfx tool gibi uygulamalar kullanabailirsin.

farisikiz2021

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faris
Cihazım
mi 10 t pro
Konular
0
Herkese merhaba öncelikle ben mi pad 5 cihaz aldım snapdragon 860 kullanıyor gayet güçlü ama pubg de görüntü kalitesi leş gibi piksel piksel gfx tool işe yaramıyor yeni güncellemeden sonra eskiden 2k yapabiliyorduk ayarlardan deniyorum siliyorum kod yazıyorum geri düzeltiyor kendini 720 ye alıyor oyun oynanmayacak derecede kötü ondan eksi ipad 8. Nesil e bakıyorum cam gibi ne yapacağım lütfen yardim edjn heryere yazdim herkes bu sorundan muzdarip
Bendede aynı tablet var 90 FPS yapınca şahane oluyor ayrıca pubg grafik ayarlarda 2x seç netleşir

deathshotr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
xiaomi mi10t
Konular
1
güncelleme derken pubg mi güncellemesi mii yoksa cihaz güncellemesi mi

Abdullahsrfli34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
Xiaomi mi pad 5
Konular
0
Aynı sorun bende de var lütfen konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilir mi ? Gerçekten oyunda doku ekran kalitesi berbat 2x düzeltme vs fayda etmiyor doku ve görüntü kalitesini nasıl iyilestirebiliriz ?

Üst Alt