İnceleme Xiaomi mi note 3

isuldur

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
orta
Cihazım
mi note 3
Meslek
mühendis
Konular
0
ilk defa xiaomi telefon kullanıyorum samsung telefondan sonra sarj süresi çok iyi geldi 2 gün kullanım ömrü varki samsung da günde 2 kereye kadar çıkmıştı sarj süresi, yazılım olarak en sıkıcı olan telefon aramasında kişinin numarasını direk arama yapılmıyor

by_colakoglu

Vatan toprağı kutsaldır, kaderine terkedilemez.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Habil
Cihazım
Redmi note 4
Meslek
Elektronik tekn.
Konular
15
Bu fiyata mi 6 varken ne kadar doğru bir tercih olur bilmiyorum ama benim de mavi rengi için alasım var.
Kullanıcı deneyimi olarak birbirine neredeyse eşit cihazlar. Kağıt üstünde mi 6 işlemcisi daha iyi ama kullanımda çok anlayamazsın. Mi 6 5.1inc daha büyük ekranlı telefon kullanmak isteyenler için iyi bir alternatif bence. SD 660 da kötü bir işlemci değil. Mi note 3 110 bin civarında antutu skor alıyor ki çok çok iyi bir derece bence. 2000 tl lik Samsung A7 lerin 60 bin aldığını düşünürsek....
[doublepost=1515658808,1515658743][/doublepost]
ilk defa xiaomi telefon kullanıyorum samsung telefondan sonra sarj süresi çok iyi geldi 2 gün kullanım ömrü varki samsung da günde 2 kereye kadar çıkmıştı sarj süresi, yazılım olarak en sıkıcı olan telefon aramasında kişinin numarasını direk arama yapılmıyor
Bu özelliği bu cuma global beta romlar a gelen güncellemeyle ekliyor lar

10kolik34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
resul
Cihazım
Poco F2 Pro
Meslek
Sağlık Memuru
Konular
2
Cihaz Özellikleri

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Genel Olarak Sorulan Sorular....

• Cihaz Tanıtımın Ertesi Günü Satın Alındı Yani Muhtemelen ülkemize giren ilk cihaz 8 gündür aktif kullanamıyorum bootloaderi açmak yeni nasip oldu :)
  • Ön kamerası Muhteşem Bence , Arka Kamera ise Mi6 İle Aynı Kullananlar anlayacaktır.
  • Depolama hızı neredeyse gördüğüm en hızlı aktarım sağlayan telefon diyebilirim.
  • Bataryası Bence Fazlasıyla makul Çünkü 3 Saatte % 8 Düştü Ki Bilirsiniz ilk gün batarya sömürülür...
  • Telefon 5x Boyutlarıyla aynı ...
  • Parmak izi sensörü gayet hızlı ve stabil ekran kapalı iken Cihaz parmak iziyle açılabiliyor.
  • Ses Çift Hoparlörden Geliyor ve Oldukça Tatmin edici ( ahize de ses veriyor)
  • Fiyat Bilgisinide Verelim Ben Geliş Fiyatına Aldım ama ülkemizde 2000 lira civarı diyebilirim.
  • Mi 6 mı ? Mi note 3 Mü ? Sorusuna Tek bir Cevabım var O da Kesinlikle Mi note 3 :)
Sormak istediğiniz soruları bu konunun altında paylasın buraya ekleyelım

Kutu İçeriği

VoLTE Desteği

Cihaz Bilgisi

Antutu Test Sonucu

Uygulama Tepki süreleri

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
Kullandığınız tema harika görünüyor, uygulama simgeleri çok hoş. Hangi tema öğrenebilir miyim? :)

imazit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
Keşke elinize alıp iki cihazı canlı canlı karşılaştırma imkanınız olsa :)

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bu güne kadar kullandığım en iyi cihaz gerek,serilik gerekse parmak izi okuyucu mükemmel herşeyi ile mükemmel

imazit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
[doublepost=1515854368,1515854300][/doublepost]En son arananlardan direk arama yapılabiliyor.cihazınız hayırlı olsun.
[doublepost=1515854754][/doublepost]
Volte nasıl aktif ediliyor bu cihazda?
Merhaba.türktelekom kullanıyorsanız, online işlemler menüsünden internet ayarları üzerinden açabilirsiniz,volte özelliğini kullanabilmeniz için karşı arama yaptığınız cihazında bu özelliği destekliyor olması ve açık olması gerekir. Diğer şebekelerle ilgili bir malumatım yok maalesef.
[doublepost=1515855163][/doublepost]
sipariş verdik bakalım ne zaman gelecek heycanla beklemedeyim :) iphone zulmüne son veriyorum 1 yıl sonunda :)
Hayırlı olsun cihazınız.

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Volte etkinleştirmek için kod girmek mi lazım, zaten menü de yok mu o seçenek. Ben de böyle bir menü var bunun haricinde Volte için bişey yapmam gerekir mi? Kafam karıştı

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

imazit

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Mi note 3
Konular
2
Volte etkinleştirmek için kod girmek mi lazım, zaten menü de yok mu o seçenek. Ben de böyle bir menü var bunun haricinde Volte için bişey yapmam gerekir mi? Kafam karıştı

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek