İnceleme Xiaomi mi note 3

SkyTurk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Meslek
Elektronik
Konular
9
Telefondan girilmiyor değişik tarayıcılar denedim girmedi siz bilgisayardanmı giriyorsunuz linke.

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

evet pc den giriyorum link ekledim ordanda indirebilirsiniz.

Cilgin123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yağmur
Cihazım
Xiaomi mi mi
Konular
1
evet pc den giriyorum link ekledim ordanda indirebilirsiniz.
Teşekkür ederim, bir deneyim miui Pro dan çalışacakmı.

SkyTurk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
Mi 8
Meslek
Elektronik
Konular
9

Cilgin123

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Yağmur
Cihazım
Xiaomi mi mi
Konular
1

arch06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi5s
Konular
2
arkadaşlar merhaba,

ben de 4 gb ram 'li 6 aylık mi 5s'ten bu telefona geçmeyi düşünüyorum. biraz da mi5s'in tasarımını sevmememden ve mavi kasa bir telefon istiyo oluşumdan dolayı.

mi5s ile 135 bin civarı antutu alıyorum ve günlük kullanımda hızından performansından memnunum. bu anlamda mi 5s ile olumsuz anlamda hız farkı olur mu çok ?

kamera kıyaslamasında sizce hangisi daha iyi ? mi note 3 dxomark'ta 90 puan almış malum ancak mi5s'in kamerası da çok başarılı. daha önce böyle bir kıyas yapan olduysa yorumlarını almak isterim.

mi 5s ile 5-6 saat arası ekran süresi alıyorum, bu telefonda sanırım 7-8 saati görüyor kullanıcılar.

bir de

şu video'da 3.40'da mi 6 ile yanyana koyunca ekranı, renkler vs çok soluk duruyor mi6'ya göre, gerçekten ekranı böyle mi ?

teşekkürler şimdiden.

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
arkadaşlar merhaba,

ben de 4 gb ram 'li 6 aylık mi 5s'ten bu telefona geçmeyi düşünüyorum. biraz da mi5s'in tasarımını sevmememden ve mavi kasa bir telefon istiyo oluşumdan dolayı.

mi5s ile 135 bin civarı antutu alıyorum ve günlük kullanımda hızından performansından memnunum. bu anlamda mi 5s ile olumsuz anlamda hız farkı olur mu çok ?

kamera kıyaslamasında sizce hangisi daha iyi ? mi note 3 dxomark'ta 90 puan almış malum ancak mi5s'in kamerası da çok başarılı. daha önce böyle bir kıyas yapan olduysa yorumlarını almak isterim.

mi 5s ile 5-6 saat arası ekran süresi alıyorum, bu telefonda sanırım 7-8 saati görüyor kullanıcılar.

bir de

şu video'da 3.40'da mi 6 ile yanyana koyunca ekranı, renkler vs çok soluk duruyor mi6'ya göre, gerçekten ekranı böyle mi ?

teşekkürler şimdiden.
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Şu videoyu inceleyin bakalım. Performans olarak sizi üzmez 5s ile aynı düzeyde.

Mi 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

turankaya42

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
turan
Cihazım
mi note 3
Konular
0
Arkadaşlar tr cihazlari için whatsapptan yanitla sorununa çözüm var mi. Farkli rom yüklemek için twrp filan yukleyecegiz garanti gidecek sanirim. Tek çare bu mu

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Şu videoyu inceleyin bakalım. Performans olarak sizi üzmez 5s ile aynı düzeyde.

Hocam Video için teşekkürler, özellikle benim merak ettiğim konu; Mi Note 3'ün Kamera yazılımı Mi6'ya göre geliştirdiğini söylüyordu Xiaomi Mi Note 3 lansmanında ama. Bu Videoya göre Arka Kamera kalitesi açısından Mi6 hiçbir şekilde geri kalmıyor. Pozisyona göre Mi6 ve Mi Note 3 zaman zaman rekabete giriyor gibi, ama günlük hayatta birbirlerine göre ayırt edilebilecek farklara sahip değiller diye düşünüyorum.

Ön Kamerada ise Netlik Konusunda Mi6 önde; belki Renk doğruluğu konusunda Mi Note 3 önde olsa da.

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Hocam Video için teşekkürler, özellikle benim merak ettiğim konu; Mi Note 3'ün Kamera yazılımı Mi6'ya göre geliştirdiğini söylüyordu Xiaomi Mi Note 3 lansmanında ama. Bu Videoya göre Arka Kamera kalitesi açısından Mi6 hiçbir şekilde geri kalmıyor. Pozisyona göre Mi6 ve Mi Note 3 zaman zaman rekabete giriyor gibi, ama günlük hayatta birbirlerine göre ayırt edilebilecek farklara sahip değiller diye düşünüyorum.

Ön Kamerada ise Netlik Konusunda Mi6 önde; belki Renk doğruluğu konusunda Mi Note 3 önde olsa da.
Evet her 2 telefonda emsal. Mi 6 uzun vadede işlemci bakımından daha doğru seçim olsa da 5.2 inç ekran ile ufak kalıyor. Bu yüzden mi note 3 hem ekran hem batarya hem de fiyat açısından ele alındığında 1 tık önde

Üst Alt