İnceleme Xiaomi mi note 3

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
İnsallah hocam cok canm skldi vallahi. Geri tusu hatali sandim diger yerlere aktardim sonuc gene ayni
Zaten diğer tuşlara da aynı hatayı yapması yazılım ile ilgili birşey olduğunu gösteriyor. Can sıkacak bir durum yok ekran zaten 15 sn sonra kendi kapanıyor olmadı yan tuşa basınca da olur. Tabi tuş ömrü vs gibi şeyler düşünen de var. Saygı duyarım.

MI 5s Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Bir tek geri tuşu ekranı kapatmıyor diye mi cihazı gömdünüz hocam. (veya başka yere atayınca gibi) yazılımsal bir sorundur muhtemelen ve illaki çözülür. Onun haricinde cihazın elle tutuluşu hissiyatı barındırdığı donanım özellikleri yönü ile parasını da göz önününe alırsanız 10 numara bir cihaz.
Bir de sizde sorun yaptı diye arkadaşta yapmadığı halde ilerde yapacak yorumu olmamış illa olacak diye de bir şey yok.

Daha once yazdim tekrar yazim bluetooth cift mesaj youtube ses goruntu kaymasi kapanma bunlar gorduklerim simdiye kadar

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Daha once yazdim tekrar yazim bluetooth cift mesaj youtube ses goruntu kaymasi kapanma bunlar gorduklerim simdiye kadar
O yazdıklarınızın hiç biri ben de olmadı.
Çift msj sorunu rehber numaralarınızda +90 olmadığı için o yüzden küçük pro var bu işi düzeltiyor.
Bluetooth kulaklık bağlayıp müzik açtım cebime koydum gün içinde denedim herhangi bir sıkıntı çıkarmadı.
YouTube da aynı şekilde.

Çok fazla uygulama yüklü değil ise cihazınızı sıfırlayıp tekrar kurulum yapmanızı tavsiye ederim.

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Çift msj sorunu rehber numaralarınızda +90 olmadığı için o yüzden küçük pro var bu işi düzeltiyor.
Bluetooth kulaklık bağlayıp müzik açtım cebime koydum gün içinde denedim herhangi bir sıkıntı çıkarmadı.
YouTube da aynı şekilde.

Çok fazla uygulama yüklü değil ise cihazınızı sıfırlayıp tekrar kurulum yapmanızı tavsiye ederim.

Bende oyle saniyordumda buralara gecen biri daha youtube sorunundan bahsetti cozemedik hatta cache guncelleme vs sildik ayni
[doublepost=1517396944,1517396894][/doublepost]
YouTube da aynı şekilde.

Cihaziniz mi5s yaziyor yanliz mi note 3 bolumunde bluetooth sorunu bir cok kez de yazildi.

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Bende oyle saniyordumda buralara gecen biri daha youtube sorunundan bahsetti cozemedik hatta cache guncelleme vs sildik ayni
Cihaziniz mi5s yaziyor yanliz mi note 3 bolumunde bluetooth sorunu bir cok kez de yazildi.
Şöyle cevap vereyim kendim 5s plus kullanıyorum eşime hediye not 3 aldım daha vermedim 3 gündür onu da kullanıyorum.
Evet geri tuşuna kapatma ataması yapınca sağlıklı çalışmıyor çalışması için anlık da olsa geri tuşunu çift tıklayınca sorunsuz çalışıyor.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
Altta yazan imza kısmı değişebilir orda yazan cihaza göre mi yorum yapacağız. Şimdi oldu mu?
Cihazı kullanmadan burda yorum yapmam yakışık almazdı heralde. Amaç birbirimize yardımcı olmak, umarım bahsettiğiniz sorunları xiaomi düzeltir. Hatta hata raporu olarak ben geri tuşu olayını bildireceğim. Youtube sorunu nedir tam anlamadım?

MI Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
A
Şöyle cevap vereyim kendim 5s plus kullanıyorum eşime hediye not 3 aldım daha vermedim 3 gündür onu da kullanıyorum.
Evet geri tuşuna kapatma ataması yapınca sağlıklı çalışmıyor çalışması için anlık da olsa geri tuşunu çift tıklayınca sorunsuz çalışıyor.

ayni bendede durum hocam
[doublepost=1517398781,1517398692][/doublepost]
Altta yazan imza kısmı değişebilir orda yazan cihaza göre mi yorum yapacağız. Şimdi oldu mu?
Cihazı kullanmadan burda yorum yapmam yakışık almazdı heralde. Amaç birbirimize yardımcı olmak, umarım bahsettiğiniz sorunları xiaomi düzeltir. Hatta hata raporu olarak ben geri tuşu olayını bildireceğim. Youtube sorunu nedir tam anlamadım?

Ses oncen goruntu arkadam geliyor hocam tesekkurler bu arada

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
A
ayni bendede durum hocam
Şimdilik yapacak bişey yok. Ancak anlık çift tıklama ile sorun yaratmıyor. Hatta daha sağlıklı bile çalışıyor diyebilirim . Ben eski usul devam edenlerdenim benim 5s plus ta öyle bir özellik de yok. Xiaomi zaten baktı sağlıklı çalışmazsa gelen güncelleme ile özelliği kaldırabilir.

dj_yuxexes

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi 5s Plus
Meslek
Polis Memuru
Konular
2
A
ayni bendede durum hocam
[doublepost=1517398781,1517398692][/doublepost]
Ses oncen goruntu arkadam geliyor hocam tesekkurler bu arada
Uygulama aşağıda ekli numberfixer. Seçim yaparken 11 hane seçin +9 düzeltme kısmına ekleyin. Çift msj msj da isim çıkmama sorunu çözülsün.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ege35

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ege
Cihazım
mi note 3
Konular
0
Hayırlı olsun öncelikle.
1. Soru yüz tanıma Çin yazılımında var global için yeni gelen güncelleme ile gitmiş. İlerde tekrar gelebilir.
2. Soru mi pc suite artık kullanılmıyor. Destek vermediği için. Telefonu pc ye bağladılar sonra yalnızca şarj yazar durum çubuğunu aşağı kaydırıp usb simgesine tıklayın MTP seçeneğini seçerseniz bilgisayar görecektir.

deneyeceğim, yardım için çok teşekkür ederim.

Üst Alt