Diğer Xiaomi mi note 3 V9.5.3.0 güncellemesi geldi

Heblood

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Okan
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Güncelleme den sonra "Fotoğraf" modunda çekilen fotoğrafların boyutu bilgisayarda yarı yarıya düşük gösteriyor ve telefon pc ye bağlanınca fotoğraflar pc de yarım çıkıyor. Boyutu da yarım çıkıyor. Siz de telefonunuzu Bilgisayara bağlayıp fotoğraflara bakın ve aktarın fotoğrafların yarım çıktığını göreceksiniz...

ozbek303

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
F4T1H
Cihazım
Mi Note III
Konular
0
Bugün denemek için kurdum performans ile ilgili bir sıkıntı görmedim. 9.1.4.0 üzerine kurduysanız ondan dolayı olabilir. Temiz bir kurulum veya sıfırlama deneyebilirsiniz...
Hocam BT kilidi falan açık değil , zaten telefonu aldım 9.1 global kararlı ile geldi. Yüklemeyi normal telefon açıkken güncelle diyerek yaptim. Ne yapmam gerekiyor peki

Evrenosbey

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
zenfone 2
Konular
1
Bugün denemek için kurdum performans ile ilgili bir sıkıntı görmedim. 9.1.4.0 üzerine kurduysanız ondan dolayı olabilir. Temiz bir kurulum veya sıfırlama deneyebilirsiniz...
9.5.3.0 gloval kararli sürümü hard reset yapip kurmadan tekrardan temiz kurulumu nasıl yapabiliriz PC ile baglanti kursam yada flasha atıp otg kablo ile hard reset yerine girip orada güncellemeyi seçme imkanim varmı, temiz kurulumdan kastiniz nedir? açıklarsanız yararli bir bilgi vermiş olursunuz. Bazı arkadaşlardan güncellerken hata oluştu, bu hatayı gidermek için defalarca yeniden yükle dediler yeniden, yeniden hata alıp 5 yada 6 kez denedikten sonra... kuruldu ama ani pil kayıpları yasadılar. Bence 9.5.3.0 kararli surumunden pil konusunda şikayetçi olan arkadaşlar bu güncellemeyi kurarken hatayı %70 %80 %90'da aldiklari için gerceklesti. Hard reset atıp temiz bir kurulum nasil yükleyeceğiz örnek verecek olursam global 9.5.3.0 kararlı sürümü yüklü bende ben %60 %80 %90 da hata alarak sonunda kurmayı başardım temiz bir kurulum sansakda pil de ve bazı uygulamalarda gözle görülür hissedilir kayıplar gecikmeler yaşadık bunlardan 2 tanesi biri parmak hızı acayip yavaslamisti diğeri pil su gibi boşalıyordu hard reset atıp bekliyorum inceliyorum. Ama ben yinede aynı 9.5.3.0 global kararlı sürümü bilgisayara indirip kurulumu hatasiz tamamlamak istiyorum, bunu hard reset attıktan sonra kuruluma geçmeden indirmus olduğum güncelleme dosyasını nasil kurarım?

ozbek303

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
F4T1H
Cihazım
Mi Note III
Konular
0
9.5.3.0 gloval kararli sürümü hard reset yapip kurmadan tekrardan temiz kurulumu nasıl yapabiliriz PC ile baglanti kursam yada flasha atıp otg kablo ile hard reset yerine girip orada güncellemeyi seçme imkanim varmı, temiz kurulumdan kastiniz nedir? açıklarsanız yararli bir bilgi vermiş olursunuz. Bazı arkadaşlardan güncellerken hata oluştu, bu hatayı gidermek için defalarca yeniden yükle dediler yeniden, yeniden hata alıp 5 yada 6 kez denedikten sonra... kuruldu ama ani pil kayıpları yasadılar. Bence 9.5.3.0 kararli surumunden pil konusunda şikayetçi olan arkadaşlar bu güncellemeyi kurarken hatayı %70 %80 %90'da aldiklari için gerceklesti. Hard reset atıp temiz bir kurulum nasil yükleyeceğiz örnek verecek olursam global 9.5.3.0 kararlı sürümü yüklü bende ben %60 %80 %90 da hata alarak sonunda kurmayı başardım temiz bir kurulum sansakda pil de ve bazı uygulamalarda gözle görülür hissedilir kayıplar gecikmeler yaşadık bunlardan 2 tanesi biri parmak hızı acayip yavaslamisti diğeri pil su gibi boşalıyordu hard reset atıp bekliyorum inceliyorum. Ama ben yinede aynı 9.5.3.0 global kararlı sürümü bilgisayara indirip kurulumu hatasiz tamamlamak istiyorum, bunu hard reset attıktan sonra kuruluma geçmeden indirmus olduğum güncelleme dosyasını nasil kurarım?

Aynen bende sorduklarının cevabını merak ediyorum,aynı sorunlar bendede mevcut pil ve bazı uygulamaların yavaş açılması.

Evrenosbey

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
zenfone 2
Konular
1
Aynen bende sorduklarının cevabını merak ediyorum,aynı sorunlar bendede mevcut pil ve bazı uygulamaların yavaş açılması.
Eğer hata alarak kurulum yaptıysan resimlerini ve yedeklemek istediğin dosyaları yedekledikten sonra hard reset at gözle görülür pilde iyileşmeler olur. hard reset attıktan sonra hangi ayarlari yapalım mesela pilin daha uzun gitmesi çin arka planda çalışan uygulamaları kisitlandirmak yardımcı olurlarsa daha iyi bir sonuç aliruz

ozbek303

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
F4T1H
Cihazım
Mi Note III
Konular
0
Eğer hata alarak kurulum yaptıysan resimlerini ve yedeklemek istediğin dosyaları yedekledikten sonra hard reset at gözle görülür pilde iyileşmeler olur. hard reset attıktan sonra hangi ayarlari yapalım mesela pilin daha uzun gitmesi çin arka planda çalışan uygulamaları kisitlandirmak yardımcı olurlarsa daha iyi bir sonuç aliruz
Hocam hard reseti nasıl aticam. Eğer hard reset atarsam , miui 9.5.3.0 olarak sıfırlamis mi olurum.
[doublepost=1526200139,1526200109][/doublepost]
Hocam hard reseti nasıl aticam. Eğer hard reset atarsam , miui 9.5.3.0 olarak sıfırlamis mi olurum.

Evrenosbey

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
zenfone 2
Konular
1
[doublepost=1526200139,1526200109][/doublepost]
Evet hard reset atarak telefonu sıfırlarsın şuan hangi sürüm yukluyse yine aynı sürümü kurar. Hard reset yeniden format atılmış bilgisayar gibi düşünün pil de gözle görülür hatta kayitlarini öncesi ve sonrası diye paylasabilirim.
Not: yurt dışından getirilen imeisi kaydedilmemişler hariç

ptnc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi Note 3
Konular
0
Arkadaşlar acil yardımınız lazım.

Mi Note 3 telefonumu 9.1.3 'ten 9.5.3 'e yükselttim ve çekim kuvveti çok ciddi şekilde azaldı. Önceden 4G çeken yerde şimdi 2G ye ancak bağlanıyor ve 2 diş çekiyor. Bulunduğum odada ise artık hiç çekmiyor..

Nedeni ne olabilir? Fikir ve yardımlarınızı esirgemeyin. Gözüm forumda, bekliyorum :(

Edit: Gerek kalmadı arkadaşlar sorun çözüldü. Bulunduğum ilçenin turkcell kablolarını koparmışlar... Kimsede çekmiyor. Güncelleme yaptığım zamana denk geldiği için aklıma ilk bu geldi. <.<

Son düzenleme:

mirhan loran

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sduran
Cihazım
xiami note 3
Konular
2
9.5.3 ilk yüklemek istediğimde 4-5 kez sorun yasadım ,indirmedi.. Yüklemenin uzun zaman alması nedeniyle ekran kapanmasını kaldırdım.Tek seferde güncelleme yaptı.Büyük ihtimal ekran kapanınca neti kesiyor.

d0gubey

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Dogukan
Cihazım
Mi Not 3
Konular
22
telefonu bugun aldım fakat güncelleme yapmıyor 97 95 olunca ağa bağlanamadı diyip sıfırlıyor napmalıyım

Üst Alt