Rom Xiaomi Mi Note 3 - MIUI 10 Güncellemesi Çıktı!

Rolnes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Enes
Cihazım
Mi Note3
Konular
5
Performans tarafında pek bir fark hissetmedim. Çok hızlı şarj oluyor ve aynı doğrultuda pili MİUI9'a göre daha hızlı bitiyor. Kamera'da herhangi bir sorun yok ön kamera için eklenen portre modu şu anda çalışmıyor, ilerleyen günlerde düzenleme mutlaka gelecektir.

Arka planda otomatik olarak indirilip yeniden başlatma sonrası otomatik olarak kurulan MİUI 10, beklediğim gibi hüsrana uğrattı. Üzgünüm, MİUI9 Global Stabil romuna geri dönüyorum.

Atillasamyeli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atilla
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
mi 9 a göre benc daha iyi kurcaladıkcs hoşunuza gidecek şeyler çıkacaktır. bluetoot kesilme sorunu vardı oda düzelmiş benim için çok iyi oldu. daha akıcı ve daha stabil pil performansı iiyi 9 la fark yok ama ilk sürüm 9.1.4 gbi batarya performansı yok hiçbi sürümde

Vegax

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
123
Cihazım
Mi Note 3
Meslek
Öğrenci
Konular
3
Anlaşıldı. cihazi ucuz ve guzel bulduk aldik. Yani fiyat performansın dip noktasiydi aldigimizda. Ancak guncelleme de kaplumbağa misali geliyor. Bu telefona pie gelmez diyorsunuz kisaca dogru mu ?
Şu yorumu öyle haklı buluyorum ki anlatamam , bu telefonu ilk zamanlarda öyle met ettiler ki almamak için kendimi zor tuttum , mavi rengini filan gördüm bayıldım ama şimdi diyorum ki akılsız kafam niye bu kadar acele ettin.

Sagittarius

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Barış kurt
Cihazım
Mi note 3
Konular
0
Denedim olmuyor zaten farkli tema kullaniyordum varsayilan bile kendi temasi değildi o yuzden kac tane tema denediysem olmadi..
Simdiki kullandigim en azindan ustte bildirim ikonu cikmasa da ana ekranda goruntuluyor..
Benim ana ekranda bile çıkmıyor :( hangi temayı kullanıyorsunuz

Mi Note3

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mi note3
Cihazım
Mi note3
Konular
0
Üst Alt