Yardım Xiaomi Mi Note 10 Pro'nun Kamerası İlk Açıldığında Odaklanma Sorunu Yaşıyor

Unal1432

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ünal
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 12.0.3.0
Telefon Modeli
Mi Note 10 Pro
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar.. Başlıkta da belirttiğim üzere Mi Note 10 Pro telefonumun kamerası ilk açıldığında odaklanma sorunu yaşıyor.. Sağa sola ya da uzağa odaklama yapınca belli bir zaman sonra kendine gelip düzeliyor. Bu durum bazı zamanlar anlık fotoğraf çekmem gerektiğinde ya da en azından QR kod okutmam gerektiğinde çok can sıkıcı bir durum benim için.. Yardım edebilirseniz sevinirim.. Acemi sayılırım biraz..

Not: Kamera ilk açıldğında otomatik olarak 1x ile başlıyor.

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Merhabalar.. Başlıkta da belirttiğim üzere Mi Note 10 Pro telefonumun kamerası ilk açıldığında odaklanma sorunu yaşıyor.. Sağa sola ya da uzağa odaklama yapınca belli bir zaman sonra kendine gelip düzeliyor. Bu durum bazı zamanlar anlık fotoğraf çekmem gerektiğinde ya da en azından QR kod okutmam gerektiğinde çok can sıkıcı bir durum benim için.. Yardım edebilirseniz sevinirim.. Acemi sayılırım biraz..

Not: Kamera ilk açıldğında otomatik olarak 1x ile başlıyor.
Bende düz modelini kullanıyorum herhangi bir problemi yok. Kamera verilerini komple sil. cihaz yurt dışı cihazı mı? hiç düşürdün mü?

Oyla:

Unal1432

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ünal
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Konular
1
Hiç düşürmedim.. Kamera verileri nasıl siliniyor açıkçası bilmiyorum.. Kamerada problem yok zaten sağa sola çevirdiğine kendine geliyor telefon ama ilk açıldığında hep bulanık...

Oyla:

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Hiç düşürmedim.. Kamera verileri nasıl siliniyor açıkçası bilmiyorum.. Kamerada problem yok zaten sağa sola çevirdiğine kendine geliyor telefon ama ilk açıldığında hep bulanık...
Miui 11de ilk açıldığında bir iki saniye takılma sorunu vardı acaba ondan mı bahsediyorsun miui 11mi sürümün yoksa miui12 mi? Kamera verilerini silmek için kameranın üstüne basılı tut uygulama bilgileri de aşağıda verileri temizle var ona basılı tut komple sil.

Oyla:

Unal1432

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ünal
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Konular
1
Çok teşekkürler.. Kamera verileri silinince normalleşti telefonun kamerası da.. Çok sağolun..
Miui 11de ilk açıldığında bir iki saniye takılma sorunu vardı acaba ondan mı bahsediyorsun miui 11mi sürümün yoksa miui12 mi? Kamera verilerini silmek için kameranın üstüne basılı tut uygulama bilgileri de aşağıda verileri temizle var ona basılı tut komple sil.

Oyla:

srcn09

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Makine Mühendisi
Konular
3
Merhaba, Mi Note 10 kullanıcısıyım son zamanlarda aynı sizin bahsettiğiniz gibi ilk açıldığında odaklanma sorunu vardı. Arkadaşların yazdığı gibi tüm verileri temizle yapınca düzeldi. Teşekkürler :)

Oyla:

Unal1432

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ünal
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Konular
1
Rica ederim kardeşim düzelmesine sevindim.
Ya halloldu ama belli bir müddet kullandıktan sonra tekrar eskisi gibi oldu.. Bunun kalıcı bir çözümü var mı..? çünkü her seferinde veri temizlenince yaptığın ayarlar da kayboluyor.. Yine de çok teşekkürler..

Oyla:

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Ya halloldu ama belli bir müddet kullandıktan sonra tekrar eskisi gibi oldu.. Bunun kalıcı bir çözümü var mı..? çünkü her seferinde veri temizlenince yaptığın ayarlar da kayboluyor.. Yine de çok teşekkürler..
Kameradaki ve diğer konulardaki sorunların bugların çoğu miui 12.5 ile düzeltilecektir.

Oyla:
Üst Alt