MIUI 12 Xiaomi Mi note 10 android 11 geldi

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Xiaomi Mi Note 10 için android 11 güncellemesi içeren miui 12.1 güncellemesi geldi mi Note 10 Lite cihazlarda sorun olmuştu umarım aynı problemi içeren güncellemeyi mi not 10 serisi içinde vermemişlerdir. Ek olarak daha önce miui 12.5 Beta güncellemesi diye kayıt yaptırılan siteden bizde kayıt yaptırmıştık ama daha önce burada bir arkadaşın belirttiği gibi gelen güncelleme miui 12.5 Beta değil ara güncellemelerin betası olacakmış

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

def2easy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Fatih
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Astsubay
Konular
3
Sorunlu Güncelleme. Bugün sabah saatlerinde güncellemeyi yaptım. Telefonumda yüklü olan bütün uygulamalara girişte sorun yaşıyorum. Hiçbir hata vermeden uygulamayı kapatıyor. Verileri temizle dediğim zaman düzeliyor ama geçici süreliğine. Bildirim paneli çok hatalı. Eski sürüme nasıl geçeceğim hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. İyi forumlar

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Sorunlu Güncelleme. Bugün sabah saatlerinde güncellemeyi yaptım. Telefonumda yüklü olan bütün uygulamalara girişte sorun yaşıyorum. Hiçbir hata vermeden uygulamayı kapatıyor. Verileri temizle dediğim zaman düzeliyor ama geçici süreliğine. Bildirim paneli çok hatalı. Eski sürüme nasıl geçeceğim hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. İyi forumlar
Yeni güncellediğin için öyle bir süre sonra düzelir.

Melisa38

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melisa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
18
MIUI güncellemesi değil sorun, Google ile alakalı. Bu sorunun çözümü de bu konuda mevcut. İnternette epey kişi yaşamış bunu ancak bende tüm güncellemeler vs kapalı olduğu için bir sorun yok.

mvlt10line

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlüt
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
4
Yeni güncellediğin için öyle bir süre sonra düzelir.
Hocam 1 aydır yukarıda bahsettiğiniz durumdan dolay güncelleme yapmıyordum ysapayım mı sizce aynı güncelleme geldi 1 aydır bekliyor güncelleme de sorun var mıdır?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

MIUI güncellemesi değil sorun, Google ile alakalı. Bu sorunun çözümü de bu konuda mevcut. İnternette epey kişi yaşamış bunu ancak bende tüm güncellemeler vs kapalı olduğu için bir sorun yok.
Rica etsem bakabilir misiniz? 1 aydır yukarıda bahsedilen durumdan dolayı güncelleme yapmıyordum ysapayım mı sizce aynı güncelleme geldi 1 aydır bekliyor güncelleme de sorun var mıdır?

Yuzarsif41

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUSUF
Cihazım
13 ULTRA
Meslek
LOJİSTİK -SEVKİYAT
Konular
69
Hocam 1 aydır yukarıda bahsettiğiniz durumdan dolay güncelleme yapmıyordum ysapayım mı sizce aynı güncelleme geldi 1 aydır bekliyor güncelleme de sorun var mıdır?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Rica etsem bakabilir misiniz? 1 aydır yukarıda bahsedilen durumdan dolayı güncelleme yapmıyordum ysapayım mı sizce aynı güncelleme geldi 1 aydır bekliyor güncelleme de sorun var mıdır?
Sıkıntı yok güncelle. Zaten mayıs ortası veya mayıs sonuna doğru miui 12.5 güncellemesi gelecek mi note 10 için. Lite içinde o civarlarda gelir.

Üst Alt