Soru Xiaomi mi mix Türktelekom marka model görmüyor

CARDEX

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selim
Cihazım
xiaomi mimix
Konular
3
Xiaomi mi mix telefonda Türktelekom online hizmetlerden giriş yaptığımda marka model görmüyor.Telefonumun marka modelini okuması için herhangi bir yama veya program varmı?

bulutselcuk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
bulut
Cihazım
Mi Mix
Konular
1
Turkcell de bizim telefonu hiç tanımıyor ama :) verdikleri cevap aynı

Ne bu ya miui rom güncellemesi vermez. Telekominikasyon firmaları modeli doğru görmez. Hakikaten alışmamış g...te son durmuyor. :)
[doublepost=1520407829,1520407717][/doublepost]Bu sitede acemi üye logomu kaldırmış. farketmedim sanmayın. Sadece Miui Savar logom var. yakında başıma boing 727 düşerse hiç şaşırmam.

Oyla:

CARDEX

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selim
Cihazım
xiaomi mimix
Konular
3
Mi mix'te (*#*#86583#*#*)bu kodu arama sayfasına girince volte aktif oluyor. Sonra ayarlardan sim kartlar & mobil ağlar girin ve Volte'yi etkinleştirin. Tabiki şebekenizin desteklemesi gerekiyor.

Oyla:

blackeagle1903

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğan Yılmaz
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
23
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Telefonum Xiaomi Redmi 5 Plus 2.5 hafta oldu sayılır bende de online işlemlerde marka model vs. yazmıyordu bu konuyu görünce girip tekrar baktım düzeltilmiş hatta global olduğu bile gözüküyor.

Oyla:

Mi8

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RN
Cihazım
Mi8
Konular
17
ben konuyla ilgili 1 aydır turktelekomla kavga ediyorum telefonu arayan sisteminde sorunsuz görüyor btk da telefon markası gözüküyor ama online işlemlerde gözükmüyor . Son büyük kavgamı dün twitterdan Paul 'a Turktelekom CEO suna yazdım döndüler teknik ekibe bildirdiler saçma diyor operatörde burada gözüken cihaz sistemde nasıl gözükmez bakalım dönüş beklemedeyim.

Oyla:
Üst Alt