Haber Xiaomi Mi Mix 2s

endera

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ender
Cihazım
Redmi Note4G
Konular
12
Hocam kolay gelsin bu ön kamerası çok kötü diye herkes söylüyor da ürünü yarın alıcam. mi 5s'ten de kötü müdür acaba bi söyler misiniz ?

ön kamera gayet iyi sadece konumlandırmasına kötü diyebilirler onun haricinde on numara teledon Android P güncellemesi alan Xiaomi nin tek telefonu ...

Android P

Onoresa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Henüz yok
Konular
4
Arkadaşlar bu cihazı halen garantili alabilecek bir yer bulamadım. 8/256 modelini garantili alabileceğimiz hiçbir yer yok mudur :(

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Arkadaşlar bu cihazı halen garantili alabilecek bir yer bulamadım. 8/256 modelini garantili alabileceğimiz hiçbir yer yok mudur :(
Henüz resmi kayıtlı garantili olarak satışları başlamadı. Biraz daha beklemeniz gerek :)

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ooemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Huawei
Konular
7
Beyler mi mix 2 ve mi mix 2s aynı cam filmi mi kullanmak gerekiyor.

MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kharOn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
1
Arkadaşlar mix 2s konusunda merak ettiğim bir konu var o da WhatsApp, Skype vb. uygulamalarda video araması yaparken tel ters çevirildiğinde görüntü kendi kamerasında olduğu gibi dönüyor mu? Yoksa third party uygulamlarda çalışmıyor mu?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ooemir

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Huawei
Konular
7
WhatsApp ta dönmüyor.

MIX 2S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zgrdrtyl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
HTC M8
Konular
0
Hocam kolay gelsin bu ön kamerası çok kötü diye herkes söylüyor da ürünü yarın alıcam. mi 5s'ten de kötü müdür acaba bi söyler misiniz ?

5S kullanmadığım için yorum yapmam doğru olmaz.
Kötü demek yerine diğer markaların güncel amiral gemisi telefonların gerisinde demek daha doğru olacaktır diye düşünüyorum.

Bu arada bir sorum olacak baya kurcaladım ama bulamadım.
Portre modunda kızımın fotoğraflarını çekerken otomatik olarak yüzünü yani cildini pürüzsüz hale getiriyor. Normal modda bu ayarı kapatabiliyorum ama portre modunda nasıl kapanır bulamadım.
Çözümü var mıdır bilgisi olan var mı?

batuozalp

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 9T, MIX 2S
Meslek
Paramedik
Konular
14
Arkadaşlar mix 2s konusunda merak ettiğim bir konu var o da WhatsApp, Skype vb. uygulamalarda video araması yaparken tel ters çevirildiğinde görüntü kendi kamerasında olduğu gibi dönüyor mu? Yoksa third party uygulamlarda çalışmıyor mu?

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yok kardeş o uygulamalarda malesef ki çalışmıyor güncelleme ile durum ne olur bilinmez.

Evet arkadaşlar telefonu bugün itibariyle aldım. Telefonu kasa olarak çok beğendm.Mi taşıyıcı ile bütün uygulamalrı fotoları hızlı bir şekilde aktardı. Ön kamera konusu biraz değişik 4:3 oranından 16:9 yaptığın zaman aşırı şekilde kesiyor fotoğrafı bunu hiç beğenmedim.Bundan dolayı ne instagram ne snapchat nede wp ta fotoğraf çekiliyor.Ancak kendi kamerasından çekip oraya dosya ekle yapmanız gerekmekte onu eklerken de gene fotoğrafı kestiği için aynı pozisyona düşülüyor bunu hiç beğenmedim. Arka kamerası ise ön kameradan alıp arka kameraya akıtmışlar bildiğiniz.Bende Canon 5d m2 var gerçekten onun kadar iyi çekiiyor bunu çok beğendim.Ön kamera.dışında telefonda başka hiç bir problem gözükmemekte herşeyi ile mükkemmel bir telefon. Kasa yapısı olsun.Ekran olsun premium bir ürün

Son düzenleme:

system

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
Mİ 8
Meslek
Oto müzik
Konular
43
Yok kardeş o uygulamalarda malesef ki çalışmıyor güncelleme ile durum ne olur bilinmez.

Evet arkadaşlar telefonu bugün itibariyle aldım. Telefonu kasa olarak çok beğendm.Mi taşıyıcı ile bütün uygulamalrı fotoları hızlı bir şekilde aktardı. Ön kamera konusu biraz değişik 4:3 oranından 16:9 yaptığın zaman aşırı şekilde kesiyor fotoğrafı bunu hiç beğenmedim.Bundan dolayı ne instagram ne snapchat nede wp ta fotoğraf çekiliyor.Ancak kendi kamerasından çekip oraya dosya ekle yapmanız gerekmekte onu eklerken de gene fotoğrafı kestiği için aynı pozisyona düşülüyor bunu hiç beğenmedim. Arka kamerası ise ön kameradan alıp arka kameraya akıtmışlar bildiğiniz.Bende Canon 5d m2 var gerçekten onun kadar iyi çekiiyor bunu çok beğendim.Ön kamera.dışında telefonda başka hiç bir problem gözükmemekte herşeyi ile mükkemmel bir telefon. Kasa yapısı olsun.Ekran olsun premium bir ürün
Ön kamera çok önemli değil benim için, arka kamera hakkındaki yorumlarınız içimi rahatlattı, korkuyorum arka kamerası kötü çıkar diye. Note FE de çok memnunum arka kamerasından umarım onu aratmaz.

batuozalp

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 9T, MIX 2S
Meslek
Paramedik
Konular
14
Ön kamera çok önemli değil benim için, arka kamera hakkındaki yorumlarınız içimi rahatlattı, korkuyorum arka kamerası kötü çıkar diye. Note FE de çok memnunum arka kamerasından umarım onu aratmaz.

Bu arka kamera performansı diyim. Ben çok beğendim arka kamerasını

Ekli dosyalar

• IMG_20180711_110941.jpg
    IMG_20180711_110941.jpg
    900,7 KB · Görüntüleme: 49
Üst Alt