Yardım xiaomi mi meizu mu ?

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
sizce redmi note 32gb mi yoksa mx5 mi fiyatlar aynı ?

yuhuju

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kadir
Cihazım
Meizu Mx5
Konular
6
Bende mx5, Yeğenimde note 3 var batarya performansı mx5 le aynı diyebilirim. Kamera ahım şahım olmasada note 3 e kıyasla çok daha iyi. Sistem kaymak gibi akıcı (daha önce xiaomi note 2 kullandım galeri sorunu banka uygulama sorunu ve birkaç sorun yüzünden alışamadım tercih meselesi yinede) telefonu alalı bir hafta olmadı fakat şuana kadar kesinlikle mx5 derim. tasarım olsun diğer özellikler olsun bitirdi beni ☺

Oyla:

yuhuju

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kadir
Cihazım
Meizu Mx5
Konular
6
Şunuda eklemeden geçmeyeyim ekranı gorilla glass 3 var ve amoled ekran. amoled ekran telefon kullandıysan arasındaki farkı anlatmama gerek yok.Netten inceleme videolarını dikkatlice izlemeni tavsiye ederim. Aklına takılan bişiy olursa bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım..

Oyla:

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
Şunuda eklemeden geçmeyeyim ekranı gorilla glass 3 var ve amoled ekran. amoled ekran telefon kullandıysan arasındaki farkı anlatmama gerek yok.Netten inceleme videolarını dikkatlice izlemeni tavsiye ederim. Aklına takılan bişiy olursa bildiğim kadarıyla yardımcı olmaya çalışırım..
çok sağolasın arkadaşım beni mx5 almaya ikna ettin gibi :D

Oyla:

melih97

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Redmi note 8
Konular
84
peki numara yada e-posta alabilir miyim sizden telefon hakkında bi kaç bisey sormak için :D

Oyla:

Soner Yakup

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Xiaomi mi9t
Meslek
Belirsiz