Yardım Xiaomi mi max sarj sorunu

diablo14

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berk Özdemir
Cihazım
Xiaomi Mi Max
Konular
1
merhabalar . mi max cihazimda son zamanlarda sarja taktığımda bildirim ışığı görünüyor yani şarj oluyor gözüküyor ama yüzde olarak şarj aynı seviyede duruyor . Bazen telefon hzlı şarja geçiyor o zaman şarj sıkıntısız oluyor ama şarj kablosunun telefona giren kısmı aşırı ısınıyor . sorun nedir acaba ampere testi yaptığımda 200 amper giriyor gözküyor yani bence az bir sayı 200 amper .. yardımcı olabilecek varsa çok sevinirm şimdiden teşekkürler .

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Xiaomi Mi 13u
Meslek
Mod
Konular
315
merhabalar . mi max cihazimda son zamanlarda sarja taktığımda bildirim ışığı görünüyor yani şarj oluyor gözüküyor ama yüzde olarak şarj aynı seviyede duruyor . Bazen telefon hzlı şarja geçiyor o zaman şarj sıkıntısız oluyor ama şarj kablosunun telefona giren kısmı aşırı ısınıyor . sorun nedir acaba ampere testi yaptığımda 200 amper giriyor gözküyor yani bence az bir sayı 200 amper .. yardımcı olabilecek varsa çok sevinirm şimdiden teşekkürler .

Şarj soketiniz son demlerine gelmiş olmalı. Yakinda tamamen şarj almayı kesecektir. Tamir yolu gorunuyor

Oyla:

batlamyos

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Konular
0
bir parça pamuğa tiner damlatıp itina ile şarj soketini silin. Oksitlenmiş olabilir. ben kürdana pamuğu sardım ve tinerle ıslatıp telefon kapalı iken soketi sildim. düzeldi.

Oyla:
Üst Alt