Rom Xiaomi Mi Max 3 - MIUI 12 Android 10 - 20.9.4 en Son EU Beta ROM

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Soruyu doğru anladım aslında,betanın ilk sürümlerine göre stabilite açısından baya fark var.stabil ciddi anlamda iyi.

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Teşekkürler hocam, o halde, eğer fırsat bulabilirsem, bu hafta sonu EU kararlı ya geçiyorum... 4 Wipe yeterli oldu mu sizde hocam

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

alpikkkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alp
Cihazım
mi max 3
Konular
0
Teşekkürler hocam, o halde, eğer fırsat bulabilirsem, bu hafta sonu EU kararlı ya geçiyorum... 4 Wipe yeterli oldu mu sizde hocam

Rica ederim, format data yaparak gectim ben, sıkıntı yaşamadım.Beta sorunluysa geçin.Yorumlarinizi bekliyorum:)

MI MAX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BaltaZar 057

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
BALTAZAR
Cihazım
Xiaomi
Konular
0
Salam aleykum, telim hala stock romda, bilginiz varmı stock roma miui 12 gelecekmi? yoxsa bekmeyim custom roma geçeyimi?

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
Redmi Note 11 P
Meslek
Satış Danışmanı
Konular
156

canerselcukkk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
PsikolojikDanışman
Konular
7
Valla benim gördüğüm kadarıyla, benim dışımda EU Beta kullanan sadece bir kaç kişi var, diğerleri de ya Miui.Pro yada hiç BL kilidini açmayıp, sadece global kararlı kullanmakta... O nedenle ben kimsenin zaten ilgisini çekmeyecek olan AOSP tarzı değişik romları neden deneyip, paylaşayım ki.. Artık bazı diğer arkadaşlarımızda elini taşın altına koyup, bizlerle bir şeyler paylaşsın istiyorum... Fark ettiyseniz, yaklaşık 3 aydan bu yana o kadar çok yoğunum ki, neredeyse foruma girmeye bile vaktim olmuyor

Hocam max3 için miui pro romu bulamadım. Yardımcı olur musunuz? Bu arada max3 asla ölmez sadece kenara çekilip evlatlarının ortalıkta dolanmasını izler :)

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam max3 için miui pro romu bulamadım. Yardımcı olur musunuz? Bu arada max3 asla ölmez sadece kenara çekilip evlatlarının ortalıkta dolanmasını izler :)
Bulamazsınız çünkü Miui.Pro paralı, yeni güncelleme vermeleri de artık mümkün değil, Çin Beta sonlandı ve çıkmayacak maalesef bir daha, bulabilirseniz bile, İmei niz uyumsuz olduğundan, bir sürü buglar mevcut olacaktır... İsterseniz, Android Q ve Miui11 bazlı Greeshan kullanabilirsiniz

canerselcukkk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
PsikolojikDanışman
Konular
7
Bulamazsınız çünkü Miui.Pro paralı, yeni güncelleme vermeleri de artık mümkün değil, Çin Beta sonlandı ve çıkmayacak maalesef bir daha, bulabilirseniz bile, İmei niz uyumsuz olduğundan, bir sürü buglar mevcut olacaktır... İsterseniz, Android Q ve Miui11 bazlı Greeshan kullanabilirsiniz

Anladım hocam teşekkür ederim. Peki hocam batarya anlamında en uzun süre giden rom hangisi oldu sizde? görüşleriniz bilirkişi niteliğinde çünkü hocam

ebmk17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max
Konular
46

Hocam mi max 3 için gereshan varmı. Baktım bulamadım

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Anladım hocam teşekkür ederim. Peki hocam batarya anlamında en uzun süre giden rom hangisi oldu sizde? görüşleriniz bilirkişi niteliğinde çünkü hocam
Estağfurullah hocam...Benim genel olarak değişmeyen kullanımıma göre, MIUI10 zamanında Batarya çok iyiydi, MIUI11 sonrası hep kötü, 12 de ise berbat ötesi ....10 saatten fazla SOT aldığım artık çok nadir

Üst Alt