Ana Başlık Xiaomi Mi Max 3 Kullanıcılar Kulübü

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 485
  • Görüntüleme 33K

canerselcukkk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
PsikolojikDanışman
Konular
7
Arkadaşlar bir sorum olacak. Bende Max 3 kullanıcısıyım. Aktif olarak araç kullanıyorum. Arkası mıknatıslı kılıf alırsam eğer telefon tutacağında duruyor mu? Yani telefon ağır olduğu için kaydırma falan yapmaz değil mi? (Umarım soruyu doğru yerde sormuşumdur, eğer yanlış bir yerden yazdıysam kusura bakmayın)
Telefonunuzu aracınızın klima menfezine takacaksanız eğer; hareket etmemesine dikkat edin çünkü yuvarlak klima menfezli araçlarda, mıknatıslı tutucu sağa sola aşağı yukarı çok oynuyor. Çözüm olarak hızlı yapıştırıcı ile mıknatıslı tutucuyu araca sabitleyip sonrasında telefonu mıknatısa yaklaştırabilirsiniz bu şekilde yapınca telefon gayet güzel durabiliyor.

ebmk17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max
Konular
46
Benim bir sorum olacak. Bilindiği üzere Max 3 için beta güncellemeler durduruldu. Son olarak çin 12.5 geldi ama o da sorunlu. Sorum sizler hangi romu kullanıyorsunuz? Banka uygulamalarında güvenlik açığı yaşatmayacak Miui veya saf android hangi romu kullanmamı önerirsiniz?

Nejomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
S
Cihazım
Xiaomi
Konular
6
Creed_Sanek' in geliştirdiği LineageOS 18.1 sürümünü güvenle kullanabilirsiniz ! Öneririrm.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Creed_Sanek' in geliştirdiği LineageOS 18.1 sürümünü güvenle kullanabilirsiniz ! Öneririrm.
Bu linkten de indirebilirsiniz.

Son düzenleme:

Patron

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi Max 3
Meslek
Z.Katibi
Konular
3
Arkadaşlar telefonum 64 GB olan model. Telefonda ahım şahım uygulama yok. (rutin olması gereken şeyler; bankacılık programları ve instgram var sadece) Fotoğraf ve video da yok. Telefonun 57GB hafızası doldu. Siz bu duruma nasıl bir çözüm buldunuz? Ayarlar>Depolama kısmından baktığımda ise "Diğer" adı altında telefonumda 35GB gibi ciddi bir alanı kaplıyor. Nedir bu diğer?

oskis

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
oski
Cihazım
mi max 2
Konular
0
Hayirli aksamlar cihazla.ilgili cozemedigim.bir sorunum var yardimci.olmanizi bekliyorum
Şöyleki : gps acip google.haritalari acinca navigasyon konumu buluyor fakat giderken takip etmiyor 1.dakika bir atlama yapiyor ve arada gprs yok diyor
Mi max 3 12 surum orjinal rom ws.yuklu degildir
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
Arkadaşlar telefonum 64 GB olan model. Telefonda ahım şahım uygulama yok. (rutin olması gereken şeyler; bankacılık programları ve instgram var sadece) Fotoğraf ve video da yok. Telefonun 57GB hafızası doldu. Siz bu duruma nasıl bir çözüm buldunuz? Ayarlar>Depolama kısmından baktığımda ise "Diğer" adı altında telefonumda 35GB gibi ciddi bir alanı kaplıyor. Nedir bu diğer?
yedeğinizi alarak fabrika ayarlarına dönün DİKKAT YAPMADAN ÖNCE YEDEĞİNİZİ ALDIĞINIZDAN EMİN OLUN..
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hayirli aksamlar cihazla.ilgili cozemedigim.bir sorunum var yardimci.olmanizi bekliyorum
Şöyleki : gps acip google.haritalari acinca navigasyon konumu buluyor fakat giderken takip etmiyor 1.dakika bir atlama yapiyor ve arada gprs yok diyor
Mi max 3 12 surum orjinal rom ws.yuklu degildir
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
buradaki ayarları kontrol edin daha sonra pusula uygulamasından kalibe edin..

Son düzenleme:
Üst Alt