Ana Başlık Xiaomi Mi Max 3 Kullanıcılar Kulübü

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 485
  • Görüntüleme 33K

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Dahada günceli dersen costom rom tavsiyemdir Skorpi üstadım size en iyisini söyleyecektir..
Estağfurullah hocam, ben EU Beta cıyım...custom romlardan anlamam, eğer MIUI bazlı olmayanlardan bahsediyorsanız

Gesendet von meinem Schajomi Mi Max 3 mit Tapatalk

alpert86

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Alper
Cihazım
Xiaomi Mi 9T Pr
Konular
1
Aramıza hoş geldiniz....daha günceli mevcut

Hoş bulduk hocam, nakite sıkıştığım için one plus 7 mi satıp aldım Max 3 ü(daha öncesinde mi6x kullanıyordum.) Merak edenler olabilir kutusuz aparatlı bir şekilde sıfır olarak 1500 ödedim. Telefona beklediğimden daha kolay alıştım ve op 7 kadar olmasa da gayet akıcı arayüzü, işlemcisi şimdilik iyi götürüyor. 2 tane sorum var cevaplarsanız sevinirim:
1)6x varken güncellemeleri twrp aracılığıyla yapıyordum ama bu telefonda magisk manager adlı bir uygulama yüklü bu da twrp gibi rom, güncelleme için mi kullanılıyor?
2)telefon üstündeki bildirimler(whatsapp, face vb.) nokta gibi, onları büyütme şansımız var mı?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Dahada günceli dersen costom rom tavsiyemdir Skorpi üstadım size en iyisini söyleyecektir..
Öneriniz için teşekkürler ama hiç custom rom yüklemedim açıkcası çokta anlamıyorum o yüzden eu rom ile devam ederim gibi görünüyor.

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hoş bulduk hocam, nakite sıkıştığım için one plus 7 mi satıp aldım Max 3 ü(daha öncesinde mi6x kullanıyordum.) Merak edenler olabilir kutusuz aparatlı bir şekilde sıfır olarak 1500 ödedim. Telefona beklediğimden daha kolay alıştım ve op 7 kadar olmasa da gayet akıcı arayüzü, işlemcisi şimdilik iyi götürüyor. 2 tane sorum var cevaplarsanız sevinirim:
1)6x varken güncellemeleri twrp aracılığıyla yapıyordum ama bu telefonda magisk manager adlı bir uygulama yüklü bu da twrp gibi rom, güncelleme için mi kullanılıyor?
2)telefon üstündeki bildirimler(whatsapp, face vb.) nokta gibi, onları büyütme şansımız var mı?
Magisk manager, magisk yüklemek için kullanılıyor, Cihazı rootlamak için....TWRP ile alakası yok...Güncellemeyi yine TWRP aracılığı ile yapacaksınız...büyütme olayı ayarlardan oluyor...ekran kısmından

metin55k

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 8
Konular
42
1500e garantisiz imei atilmiş satan var valla eğer mi9t alamazsam note 7 yada mi 8 se düşünüyordum bide bu çıktı devasa pil vs kamerayada google kur mis gibi diyorlar

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
1500e garantisiz imei atilmiş satan var valla eğer mi9t alamazsam note 7 yada mi 8 se düşünüyordum bide bu çıktı devasa pil vs kamerayada google kur mis gibi diyorlar
Garanti konusunda bişey diyemem gereği de yok bence bizim ülkemizde garanti diye birşey yok hiç bir firma sana senin istediğin gibi garanti sağlamıyor eninde sonunda katakuleye getirip garanti dışı deyip senden para alıyor bu kesin
ama imei atılmış konusunda bence bulaşma derim konuya çok vâkıf deyilsen pil konusuna gelirsek bu telefona bitmeyen pil yapmışlar diyebiliriz net

alpikkkk

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alp
Cihazım
mi max 3
Konular
0
Pil önemliyse mi Max 3 cihazi güzel,hız olarak diğer cihazlar daha iyi,daha güçlü.max 3 için IMEI anlatımım var baska sitede

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

enisgeln

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
enis
Cihazım
Xiaomi Mi Max 3
Konular
0
Merhabalar.Bende Mi max 3 kullanıcıyım.Bilginize.

DIYARBAKIR

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Diyar bekir
Cihazım
13 ULTRA
Konular
13
9T için birşey diyemem ama note 7 ve mi 8se yerine direk Max 3 al Büyük ekran seviyorsan.

Üst Alt