Soru Xiaomi Mi Max 3 kimlerde var/kim almayı düşünüyor?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Değerli Arkadaşlar, biliyorsunuzki Xiaomi'lerin Kral'ı Mi Max 2.

Mi Max 3 açıkcası muhteşem tasarımı ve daha büyük ekranı haricinde, illaki Max 2 yi bırak da beni al diyemedi bana....

Cihazhakkında olumlu/olumsuz yorumları okuduktan, bazı inceleme ve kullanıcı videoları seyrettikten vede en ömenlisi, cihazı canlı canlı elime alıp gördükten sonra, nihai kararımı vereceğim.

Şu an forumumuzda kimlerde Mi Max 3 var?
Max 2 den mi geçtiniz yoksa başka bir Xiaomi cihazdan mı yada ilk Xiaomi'niz Mi Max 3 mü?

Memnunmusunuz veya herhangi bir sorun/sorunlar var mı?

Ve en önemli soru? Kimler almayı düşünüyor

TaNGo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih Emre
Cihazım
Redmi Pro
Konular
10
Kendi kararım açısından söyledim hocam çok teşekkür ederim değerli fikirleriniz için

POCOPHONE F1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ebmk17

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mi max
Konular
46
Arkadaşlar bana mimax 3 için ekran lazım. Daha önce alan varmı? Nerden aldı? Memnunmu? Ayrıca cihaz bozuktur ama ekranı sağlamdır oda olur

Oyla:

murtican36

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat kılıç
Cihazım
Mi max3
Konular
0
Mimax 3 6gb.128gb mavi renkli versiyonu nu 12 kasım 2018 tarihinde aldım yani 3 buçuk senedir kullanıyorum hala yeni alınmış sıfır gibi gözüm gibi baktım ve çok memnunum canavar gibi telefon 2000 tarihinden bugüne kadar 128 telefon kullandım Mimax 3 ilk Xiaomi telefonum 129 cu telefonum🙂3 .4 ayda telefon deiştiren biriydim ama bu telefonu 3 buçuk yıldır kullanıyorum deiltirmedim 7 inç ekranlı bir telefon bulabilirsem bunu değiştirebilirim 2 hattan 1 tanesi aktif 2ci hattı açmadım sonradan IMEI atıldı almak isteyen varsa bana ulaşabilir özelden

Oyla:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Mimax 3 6gb.128gb mavi renkli versiyonu nu 12 kasım 2018 tarihinde aldım yani 3 buçuk senedir kullanıyorum hala yeni alınmış sıfır gibi gözüm gibi baktım ve çok memnunum canavar gibi telefon 2000 tarihinden bugüne kadar 128 telefon kullandım Mimax 3 ilk Xiaomi telefonum 129 cu telefonum3 .4 ayda telefon deiştiren biriydim ama bu telefonu 3 buçuk yıldır kullanıyorum deiltirmedim 7 inç ekranlı bir telefon bulabilirsem bunu değiştirebilirim 2 hattan 1 tanesi aktif 2ci hattı açmadım sonradan IMEI atıldı almak isteyen varsa bana ulaşabilir özelden
Maşallah, ortalama 2 ayda bir cihaz değiştirmişsiniz 22 yılda... Max3 e alternativ 7 inch Ekran cihaz bulursanız, bize de haber verirseniz, sevinirim

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Oyla:
Üst Alt