Soru Xiaomi Mi Max 3 kimlerde var/kim almayı düşünüyor?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Değerli Arkadaşlar, biliyorsunuzki Xiaomi'lerin Kral'ı Mi Max 2.

Mi Max 3 açıkcası muhteşem tasarımı ve daha büyük ekranı haricinde, illaki Max 2 yi bırak da beni al diyemedi bana....

Cihazhakkında olumlu/olumsuz yorumları okuduktan, bazı inceleme ve kullanıcı videoları seyrettikten vede en ömenlisi, cihazı canlı canlı elime alıp gördükten sonra, nihai kararımı vereceğim.

Şu an forumumuzda kimlerde Mi Max 3 var?
Max 2 den mi geçtiniz yoksa başka bir Xiaomi cihazdan mı yada ilk Xiaomi'niz Mi Max 3 mü?

Memnunmusunuz veya herhangi bir sorun/sorunlar var mı?

Ve en önemli soru? Kimler almayı düşünüyor

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam biraz bekledim baktım fiyat abartı olacak ve geç gelecek kipadan mi8 aldım 3400 e iyikide almışım
Hayırlı olsun, iyi günlerde güle güle kullanın inşallah

Gesendet von meinem Mi Max 2 mit Tapatalk

Oyla:

muzaffer____

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zafer
Cihazım
Huawei
Konular
1
Arkadaşlar ben de Max 3 bekliyorum . Zaten amqcim video izlemek,orta düzeyde oyun oynamak ve sosyal medyada zaman geçirmek bunun yanında şarjın yeterli olmasını istiyorum . İnşallah çok 2000 TL yi geçmez telefon

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Arkadaşlar ben de Max 3 bekliyorum . Zaten amqcim video izlemek,orta düzeyde oyun oynamak ve sosyal medyada zaman geçirmek bunun yanında şarjın yeterli olmasını istiyorum . İnşallah çok 2000 TL yi geçmez telefon
Resmi olarak bugünkü kurla sanırım az da olsa 2000 i geçer gelince....

Oyla:

muzaffer____

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
zafer
Cihazım
Huawei
Konular
1
Resmi olarak bugünkü kurla sanırım az da olsa 2000 i geçer gelince....
Kardeş vadiistanbulda Eylül ayında mağaza açılacak diye söylenti var sanırım oranın açılışına yetişir bence . belki Xiaomi Türkiye garantili birinci elden alabilriiz

Oyla:

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
mi max 3 ün birde pro su snapdragon 710 lu versiyonu çıkacak diye sızıntılarr var epey sitesinde detaylı olmasada özellikleri yazıyor ben olsam prosunu beklerim

Oyla:

yurttaşsalih

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
Poco F3
Konular
3
Max 3 pro çıkmayacak diye açıklamalar var xiaomi'den.
mi max 3 ün birde pro su snapdragon 710 lu versiyonu çıkacak diye sızıntılarr var epey sitesinde detaylı olmasada özellikleri yazıyor ben olsam prosunu beklerim

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

yurttaşsalih

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
salih
Cihazım
Poco F3
Konular
3
Değerli Arkadaşlar, biliyorsunuzki Xiaomi'lerin Kral'ı Mi Max 2.

Mi Max 3 açıkcası muhteşem tasarımı ve daha büyük ekranı haricinde, illaki Max 2 yi bırak da beni al diyemedi bana....

Cihazhakkında olumlu/olumsuz yorumları okuduktan, bazı inceleme ve kullanıcı videoları seyrettikten vede en ömenlisi, cihazı canlı canlı elime alıp gördükten sonra, nihai kararımı vereceğim.

Şu an forumumuzda kimlerde Mi Max 3 var?
Max 2 den mi geçtiniz yoksa başka bir Xiaomi cihazdan mı yada ilk Xiaomi'niz Mi Max 3 mü?

Memnunmusunuz veya herhangi bir sorun/sorunlar var mı?

Ve en önemli soru? Kimler almayı düşünüyor
Max 2 kullanıyorum 5 aydır. Çok memnunum. Max 3'ü alacağım. Pratikte çok fark görünmese de max 3 bir tık daha iyi gibi bana göre. Max 3 almaya kesin kararlıyım ama xiaomi'nin türkiye distribütörü meselesi, max 3 için global rom'un henüz olmaması (bilenler düzeltsin) ve cepport/turuncu mağaza gibi şirketlerin max 3'ün satışına başlamaması gibi sorunlar kafamı kurcalıyor. Her geçen gün daha da merak ediyorum max 3 'ü.

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

zaferturk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
zafer
Cihazım
mi max 3
Meslek
işçi
Konular
11
merhaba
şu anda huawei p8max kullanıcısıyım
eylül ayında mi max 3 6gb ram 128gb rom versiyonunu almayı düşünüyorum ayın 27 sinde çine fuara gidecek arkadaşıma aldıracam
cihazı alırken bize yardım edecek çinli bir arkadaşımızda olacak orada
aliexpress sitesisinde satılan cihazlarda global rom yazıyor ve lisan görüntülerinde türkçe de var gözüküyor ama burda okuduklarımda cihazın türkçe olmadığı yazmış arkadaşlar
sormak istediğim
1. cihaz Türkçe'mi yoksa İngilizce'mi (gerçi İngilizce'de kullanırım ama Türkçe olsa iyi olur)
2 . alırken neye dikkat edelim ne söyliyelim
3. cihaz Türkiyeye gelince neler yapmamız gerekli
bu konular yada sizin eklemek istediğiniz bilgilendirmeler varsa bunları cevaplarsanız sevinirim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

mahmutbk77

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Redmi note 3
Konular
15
şu anda global rom bildiğim kadarıyla yok eğer bulabiliyorsa global versionu aldırın çin cihazlarının genelinde bant 20 yok o yüzden bazı yerlerde 4.5g de sıkıntı çekebilirsiniz eğer çin romu yüklü gelicekse bl kilidini açmak için başvuru yapmanız ve birkaç gün kilid açma onayını beklemeniz gerekiyor açıldığında global rom yada kustom rom yükleyebilirsiniz tabi biraz uğraş gerektiriyor form da bl kilidi açma ve mi flash ile rom yükleme konuları var çin romunu ingilizce olarak kullana bilirsiniz rom içinde çine özgü birkaç uygulama var zamanla can sıkıcı olabiliyor google play yüklü gelmiyor bunuda göz ardı etmeyin ve pasaport kaydı gerekiyor tabi isterseniz 8 ay süresi var.
custom rom yüklemek isterseniz twrp recowery yüklemeniz gerekli bunun içinde zaman harcamanız gerekiyor

Oyla:
Üst Alt