Haber Xiaomi Mi Max 3 Kablosuz Şarj ve Iris Tarayıcı ile Gelecek!

XDA Developers’da paylaşılan bir görsel Mi Max 3’ün özelliklerini gösteriyor. Her geçen gün Xiaomi’nin yeni tanıtacağı cihazlar ile ilgili sızıntılar gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Mi 7 ve Mi MIX 2S ile ilgili çeşitli sızıntıları ve detayları sizlerle paylaşmıştık. Bugün ise Mi Max 3 ile ilgili önemli detaylar ortaya çıktı. XDA Developers‘ta paylaşılan birkaç görsel, Xiaomi Mi Max 3 ile ilgili çok …

emrekaragol6

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
Mi Max 2
Konular
7
Tam aradığım telefon çıkar çıkmaz alacağım.Şuan mi max 2 kullanıyorum bunu almadan iphone 7 plus vardı ve bunu alınca 1 hafta içinde 7 plus ı sattım. :)

kkmehmet58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
iPhone 5S
Konular
4
Yakin bir zamanda ülkemize geliceğini sanmıyorum. Nisan'dan önce gelir insallah. fiyatıda 249$ şuanki kur ile 943 tl vergilerle 1200-1300 bandindan girermi sizce?

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Yakin bir zamanda ülkemize geliceğini sanmıyorum. Nisan'dan önce gelir insallah. fiyatıda 249$ şuanki kur ile 943 tl vergilerle 1200-1300 bandindan girermi sizce?
Haziran Temmuz dan önce gelmez, tahminen Mayıs da tanıtılır, fiyat da 1500 lerde olur

Gesendet von meinem MI MAX 2 mit Tapatalk

kkmehmet58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
iPhone 5S
Konular
4
Haziran Temmuz dan önce gelmez, tahminen Mayıs da tanıtılır, fiyat da 1500 lerde olur

Hocam ozaman max 2 siparişi veriyim ben. :) Hocam bazilari 16 saat süre alıyor ekstra yaptıkları ne gibi bir ayar olmali çünkü arkadaşim ben zorladiğim halde 12 saat alıyorum dedi bu 16 saat alanlar neci :D

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam ozaman max 2 siparişi veriyim ben. :) Hocam bazilari 16 saat süre alıyor ekstra yaptıkları ne gibi bir ayar olmali çünkü arkadaşim ben zorladiğim halde 12 saat alıyorum dedi bu 16 saat alanlar neci :D
Siz inanmayın onlara .... İlk başta belki ama sonra hayır

kkmehmet58

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
iPhone 5S
Konular
4
Siz inanmayın onlara .... İlk başta belki ama sonra hayır

Hocam rom root konularına benide aşinalamani bekliyorum. Twrp Bl'imis max 2 gelince senden yardım almak istiyorum bazı yazılımlarda gereksiz sistemi yormayan özellikler varmış bunlardan bizde faydalanmak isteriz eğer sende bize öncü olup yol gösterirsen.

Üst Alt