Yardım Xiaomi mi max 2 yavaşladımı

Muratgunes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi max 2
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
10
Telefon Modeli
Xiaomi mi max 2
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
2 gündür özellikle mobilde perişanım. Kasıyor. Acaba mobilmi kötü derken sistem güncellemeye bile 30 sn de girdim. Anladımki makinede kasma da var. Nedir bilgisi olan varmı. İnternet zorlanıyor

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
2 gündür özellikle mobilde perişanım. Kasıyor. Acaba mobilmi kötü derken sistem güncellemeye bile 30 sn de girdim. Anladımki makinede kasma da var. Nedir bilgisi olan varmı. İnternet zorlanıyor
Global rom mu kullanıyorsunuz. ?.

Önbelleğinizi temizleyin ,hafızaniz çok dolu ise biraz bosaltin. Neden 2 gündür perisansinz ? Ne yüklediniz ,güncelleme mi yaptınız hocam ?

Oyla:

Muratgunes

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi max 2
Konular
5
Sağolasın. Ne güncelleme yaotım ne baska bişey. Bu forumdaki siz dahil biçok arkadaş gibi asla bilgi sahibi olamayan biriyim. Aniden mobil delirmeye başladı mobil internet. Zaten globalm10 a geçtiğinden beri İnternet zor ama ara ara kapatıp veriyi açınca düzeliyor. Lakin 2 gündür Google bişey yazıp ara diyorum ohooooo 20 sn den önce açılmıyor. Hergun temizlerim belleği. Bukez başka bi dert var. Vodafone aradım bizlik bişey yok dedi. Nazar değmesin 37 yaşındayım illkez bi. Telefon şişmedi kasmadım2 yıldır çalışıyor. Bugun bişey olsa gene aynısı alırım. Ama şuan sıkıntım var. Ek olarak bişey danışayım. Yeni aldıgımız ablamızın evinde apartmanda ara sokak diye telefon hiç cekiyor. Sinyal arttrıcı bi program varmı. Aramaları ev teline yönlendirdim. Wifi aktif ama sms olayı berbat.. Lakin mobil veri sıkıntım bu olaydan bağımsız şuan sokakdayım makine zor giriyor

Oyla:

Bada

ツ ꧁☪꧂ツ
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tunahan
Cihazım
Poco x3
Meslek
Adliye personeli
Konular
7
Sağolasın. Ne güncelleme yaotım ne baska bişey. Bu forumdaki siz dahil biçok arkadaş gibi asla bilgi sahibi olamayan biriyim. Aniden mobil delirmeye başladı mobil internet. Zaten globalm10 a geçtiğinden beri İnternet zor ama ara ara kapatıp veriyi açınca düzeliyor. Lakin 2 gündür Google bişey yazıp ara diyorum ohooooo 20 sn den önce açılmıyor. Hergun temizlerim belleği. Bukez başka bi dert var. Vodafone aradım bizlik bişey yok dedi. Nazar değmesin 37 yaşındayım illkez bi. Telefon şişmedi kasmadım2 yıldır çalışıyor. Bugun bişey olsa gene aynısı alırım. Ama şuan sıkıntım var. Ek olarak bişey danışayım. Yeni aldıgımız ablamızın evinde apartmanda ara sokak diye telefon hiç cekiyor. Sinyal arttrıcı bi program varmı. Aramaları ev teline yönlendirdim. Wifi aktif ama sms olayı berbat.. Lakin mobil veri sıkıntım bu olaydan bağımsız şuan sokakdayım makine zor giriyor
Teşekkürler. Şöyle söyliyim.. internet baglantizinzda bir sıkıntı var zaten ,siz dile getirdiniz. .ayrıca kullandığınız tarayıcının geçmişini temizleyin .problem devam ediyorsa. Size önerim ; opera tarayıcısını kullanmak. Ben senelerdir operayı kullanıyorum.simdiye hiç bir problem yaşamadım. Ve sinyal arttırıcı bir program ne duydum ne gördüm. Benim şebeke de turktelekom.evimde bazı yerlerde 3.5 g bazi yerler de 3g .ama dışarı çıktığımda wolte. :). Ayrıca şebeke secimimde su şekilde
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt