Soru Xiaomi Mi Max 2 Sahiplerinin dikkatine

• Konbuyu başlatan Skorpi
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 458
  • Görüntüleme 48K

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Şu an forumumuzda bildiklerim dahilinde 55 Kişiyiz.....
Bazıları forumda aktif, bazıları değil....Benim merak ettiklerim ise:

Kim hala MIUI 8 Kararlı rom 8.5.8.0 kullanıyor?
Kim BL Kilidini açtı?
Kim cihazını rootladı?
Kim hangi romu kullanıyor ve/veya hangilerini denedi ve hangisinden memnun kaldı?

Bunların yanısıra cihazınızdan genel olarak memnunmusunuz veya herhangi bir şikayetiniz varmı?

Cihazınız için büyük diyenlere, Sizde, Cihazım büyük değil, sizinki bunun yanında küçük kalıyor deyin8=)

Teşekkürler...

dıbı dıb tıs

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
i.k
Cihazım
mi max 2
Konular
14
Skorpi hocam wâlla ne kadar rom varsa denedim.Şimdi eu beta son sürümdeyim.Şu custom rom desteği çoğalsa iyi olcak.Sanirim mi max 1 kâdar tutmadı bizim telefonlar.Bi rr rom bile çıkmadı daha.Bu arada eu son sürüm pil süresi hoşuma gitti.15 görecek gibi.Custom rom için beklemedeyiz8=)

Oyla:

huseyinos

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Memur
Konular
7
Merhaba 3 kişiye max2 aldırıp kendimde kullanmaya devam ediyorum diğer cihazlarla birlikte beta Miui 9 kurulu ve root vs yapmadık.
Ben ekranın büyüklüğü ve kasa oranına hastayım herkesin zevki ayrı mesela araç olarakta otomobillerin en büyüğü ve geniş olanı Logy kullanıyorum.
Laptopta 17 inç
20.000 lik powerbank la geziyorum .

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Skorpi hocam wâlla ne kadar rom varsa denedim.Şimdi eu beta son sürümdeyim.Şu custom rom desteği çoğalsa iyi olcak.Sanirim mi max 1 kâdar tutmadı bizim telefonlar.Bi rr rom bile çıkmadı daha.Bu arada eu son sürüm pil süresi hoşuma gitti.15 görecek gibi.Custom rom için beklemedeyiz8=)
Custom romların gelmesi, kernel kodlarına bağlı, Mi max 1 de 5 ay sürmüştü, buna göre Kasım/Aralıkta bizim için de gelecektir sanırım....Bende şu an EU Betadayım ve kesinlikle RR yi bekliyorum

Oyla:

Emre1475

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
12
Emre bey çok teşekkür ederim Sony'i de denedim ancak takılmalar yaşadım. Sanırım arasığımı General Mobile'da buldum. Uygulamayı sizlere de şöyle bırakayım hemen:
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Biliyorum hocam gm müzikte güzel güle güle kullanın

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

MKrays

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xiaomi Mi Ma
Konular
2
Bana Mi Max 2 qcn dosyası lazım yardımcı olabilirmisiniz. Rom atarken hata yaptim clean all and lock secenegi seciliydi bunu farketmedim rom attım telefonumun imeileri silindi ve bootloder kilidi kitlendi. Telefonumda imei olmadigi icin mi hesabina baglanılamıyor. Bootloder kilidi oldugu icin hicbir islem yapamiyorum. Qcn dosyası tek kurtulus yolum onuda icine atmaya calisicak arkadasim basarabilirse.

Oyla:

aydn_m

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aydın
Konular
0
Bende yaklaşık 2 haftadır bu telefonu kullanıyorum düne kadar Global kararlı yüklü idi hiç bir sorun yoktu iki günlük kullanımda yaklaşık 11 saat ekran alıyordum ama geliştirici mi9 da daha çok alındığını gördüğüm için geliştirici roma geçtim birazda bunu kullanayım daha sonra bakarız bot kilidi açmadım root falanda yok şimdilik böyle kullanıyorum

Oyla:

dıbı dıb tıs

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
i.k
Cihazım
mi max 2
Konular
14
Bana Mi Max 2 qcn dosyası lazım yardımcı olabilirmisiniz. Rom atarken hata yaptim clean all and lock secenegi seciliydi bunu farketmedim rom attım telefonumun imeileri silindi ve bootloder kilidi kitlendi. Telefonumda imei olmadigi icin mi hesabina baglanılamıyor. Bootloder kilidi oldugu icin hicbir islem yapamiyorum. Qcn dosyası tek kurtulus yolum onuda icine atmaya calisicak arkadasim basarabilirse.
Hocam çok sıkıntılı bi duruma düşmüşsünüz.Bu durumda olan bi kaç arkadaş sorunu çözemeyip cihazdan vazgeçti.imei olmadığı için hesab kuramazsınız.hesap olmadığı için kilidi kaldirip imei atamazsınız.Farklı bi konu açıp üstatlardan yardım isteyin.Boot kilidinin oldğu partitionlarla oynayıp bişeyler yapiolardı veya kilidi kaldirmadan bi twrp kurmak için yöntem arayın.Sonrasında root olup imei işlemlerini halledebilirsiniz.

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Bende yaklaşık 2 haftadır bu telefonu kullanıyorum düne kadar Global kararlı yüklü idi hiç bir sorun yoktu iki günlük kullanımda yaklaşık 11 saat ekran alıyordum ama geliştirici mi9 da daha çok alındığını gördüğüm için geliştirici roma geçtim birazda bunu kullanayım daha sonra bakarız bot kilidi açmadım root falanda yok şimdilik böyle kullanıyorum
Ekran sürelerine takılmayın bence çok fazla....ben herzaman en güncel romu kullanma taraftarıyım....Beta bile olsa...şu an EU Beta kullanıyorum ve oldukça da memnunun...Cuma günü yine MIUIPro yüklerim galiba....vazgeçemediğim bir Rom...

Oyla:

kemal31

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kemal
Cihazım
mi max2
Konular
4
selam akradaşlar bende mi max 2 aldım :)
güncelleyici girdiğimde 8.5.8.0 var , güncelleme kontrol et dediğimde update yok
sol üst menüde güncelleme indir dediğimde birşey indiriyor ama ney :)

Oyla:

huseyinos

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
Mi 9T
Meslek
Memur
Konular
7
selam akradaşlar bende mi max 2 aldım :)
güncelleyici girdiğimde 8.5.8.0 var , güncelleme kontrol et dediğimde update yok
sol üst menüde güncelleme indir dediğimde birşey indiriyor ama ney :)
İçindeki yazılımı tekrar indiriyor kurmayın

Oyla:
Üst Alt