Soru Xiaomi Mi Max 2 Pixel Experience Rom Hızlı Şarj Desteği Hakkında

Abdulkadir Şencan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdulkadir
Cihazım
Mi Max 2
Konular
2
Esenlikler arkadaşlar. Mi Max 2 telefonuma birkaç hafta önce pixel experience rom kurdum. (Şuanda miui 9.5 yüklü) Romu kurduğunda herşey gayet güzeldi fakat telefonu gece şarja takıp sabah uyandığımda (takribi 4-5 saat) şarjın %40'lardan %75'lere geldiğini gördüm. Romda hızlı şarj desteği yok sanırım. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı ve bana bilgi verebilir mi?

Ayrıca bir çok custom rom üreticisinin (Lineage os dahil) Mi Max 2 için resmi olarak custom rom üretmediğini gördüm. Piyasada bulunan çoğu rom Mi Max 2 için gayriresmi. Bu durum hakkında düşünceleriniz nelerdir? Mi Max 2 için resmi custom rom üreten gruplar var mı?

*Gayriresmi kelimesinden kastım romların genellikle başka bir cihaz için üretilmiş ve Mi Max 2'ye uyması için resmi tedarikçi dışındaki özel bir geliştirici tarafından portlanmış olmasıdır.

Reyes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
kernel cok ıse yarıyabılıyor bu durumlarda. hızlı sarj desteklı rom yok ıse kernel de var ıse hızlı sarj oluyor cıhaz

Oyla:

mstars34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi Mi8
Konular
1
Ben de bugün pixel experience rom kurdum. Telefonum mi 8 ve yavaş şarj oluyor. Ne yapmamı önerirsiniz?

Teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt