Sohbet Xiaomi Mi Max 2 için Oreo Bekleyenlere

HAKLI MI?

• EVET

Oy: 4 57,1%
  • HAYIR

Oy: 3 42,9%

• Kullanılan toplam oy
    7

dogukan.dw

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğukan
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Instagram'da Admin
Konular
77
MIUI Resmi Forumunda Yaşanmış Bir Olaydır!

Bir Kullanıcı "Mi Max 2 için Oreo ne zaman gelecek?" diye bir soru soruyor.

Moderatörün yanıtı "Oreo'yu neden bekliyorsunuz? Max 2 ve Max 3 kullanıyorum fakat Oreo, düşündüğünüz kadar mükemmel bir Android sürümü değil.Aralarında çok bir fark bulamıyorum.Bütün yenilikler , özellikler MIUI ROM'da bitiyor.MIUI için Android yeni özellikler vermiyor. APTX, LDAC özelliğini istiyorsanız eğer Snapdragon 625 işlemcisi o özelliği desteklemiyor.Oreo gelirse bile telefonunuzda hiçbir değişiklik olmayacak." oldu.

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Bu telefondan önce ve sonra üretilen tüm telefonlar güncelleme aldı. 1 seneden uzun süre geçmesine rağmen y1 ile max2 tek almadı. Bencede sorun değil ve evet önemli olan işletim sistemi katılıyorum yalnız beta en istikrarlı sürüm değil. Sonsuza kadar güncelleme verecek de değiller. Oreo gelecek mi gelmeyecek mi bir açıklama yapmak zorundalar. Ayrica bu kadar bekletilmiş olmamizında mantıklı bir açıklaması olmak zorunda. İnsanlar şuan resmi forumda çıldırmış durumdalar. Bence haklılar. Moderatörlerde durumun farkındalar. Yangına kürekle gitmek yerine üzerine toprak atıp konuyu kapatmak istiyorlar sadece.

Üst Alt