Soru Xiaomi Mi Max 2 Hakkında Destek

WriteMortagel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi Max
Meslek
Garson
Konular
6
Şimdi Arkadaşlar Mi Max 2 yi sefa kardeşimden ayın 5nde sipariş edicem şimdik bana bilgi verebilirmi kullanıcılar biraz mesela yanında olmassa olmazı nedir nelere dikkat etmeliyim telofonun hassas noktalarını söylerseniz sevinirim

İyi Forumlar

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Şimdiden hayırlı olsun, güle güle kullanırsınız inşallah..
Mi Max 2 başlığı altında açılmış olan konuların hepsini vakit ayırıp da okursanız, tüm sorularınıza cevap almış olacaksınız

Oyla:

WriteMortagel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi Max
Meslek
Garson
Konular
6
Şimdiden hayırlı olsun, güle güle kullanırsınız inşallah..
Mi Max 2 başlığı altında açılmış olan konuların hepsini vakit ayırıp da okursanız, tüm sorularınıza cevap almış olacaksınız
hocam eyw sağolasın da okudum birisi diyor şarj gücü düştü diğeride diyor bende öyle bişey yok diğeri diyor wifi açılmıyor diğeride diyor bende fıstık gibi çalışıyor neye inanacağımı inanın şaşırdım

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
hocam eyw sağolasın da okudum birisi diyor şarj gücü düştü diğeride diyor bende öyle bişey yok diğeri diyor wifi açılmıyor diğeride diyor bende fıstık gibi çalışıyor neye inanacağımı inanın şaşırdım
Siz her denilene bakmayın, bilinçsiz kullanıcı sendromları çoğu....alacağınız cihaz kendi sınıfında mükemmel olup, asla pişman olmayacaksınız

Oyla:

Maksimus

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5
Konular
0
Merhabalar 5-6 aydır mi max 2 sahibiyim ve telefonumdan çok memnunum, fakat dünden beri GPS sorunu yaşıyorum telefon GPS bağlanmıyor delta servise götürdüm onlarda yapamadı ve bu şekilde bekleyen 2 telefon var 15 gün bekleyin onları çözerek sizin probleminizi de çözeriz dediler. Vip taşımacılık yaptığım için işe çıkamıyorum çok mağdurum telefonumu da çok seviyorum yoksa satıp başka bir şey alacağım lütfen yardımcı olacak biri varsa müteşekkir olacağım

Oyla:

WriteMortagel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
Mi Max
Meslek
Garson
Konular
6
Merhabalar 5-6 aydır mi max 2 sahibiyim ve telefonumdan çok memnunum, fakat dünden beri GPS sorunu yaşıyorum telefon GPS bağlanmıyor delta servise götürdüm onlarda yapamadı ve bu şekilde bekleyen 2 telefon var 15 gün bekleyin onları çözerek sizin probleminizi de çözeriz dediler. Vip taşımacılık yaptığım için işe çıkamıyorum çok mağdurum telefonumu da çok seviyorum yoksa satıp başka bir şey alacağım lütfen yardımcı olacak biri varsa müteşekkir olacağım
menü->seçenekler->gelişmiş seçenekler->konum ayarları-> tekrar menü tuşu->GPS'yi yenile

Oyla:

Skorpi

Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Cihazınız hayırlı olsun...yanlız çıkalı henüz 4 ay oldu (1.Haziran) ve 11 haziranda cihaz elimdeydi ve 4,5 ay oldu...
Dünden beri sorun yaşıyorsanız, Sayın WriteMortagel Üstadımızın dediklerini yapın, olmazsa, cihazınızı resetleyin

Oyla:
Üst Alt