Yardım xiaomi mi hesabı kilitlendi

cansınız07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kenan
Cihazım
redmi 9a
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
GLOBAL
Telefon Modeli
REDMİ 9A
Bootloader Kilidi
Kapalı
merhaba, lütfen bilgisi olan yardım etsin telefon bu seferde mi hesabında kaldı kilitlendi sorun şuki telefonda açılan mi hesabına kayıtlı telefon numarası kullanılmadığı için artık şifrede sıfırlayamıyorum bu mi hesabını kırma kaldırma gibi bir şansım var mı varsa bilen lütfen yardımcı olsun servise verecek param yok telefon REDMİ 9A

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
ustam, dediğinizi yaptım mi hesabı kilitli olan telefon twrp yükleyip custom rom yükleyip sonra orjinal rom yüklersen mi hesabından kurtulursunuz dediniz, yaptım mi flash ile orjinal romu yükledim tekrar aynı şekilde mi hesap şifresi istedi işe yaramadı usta bu mi kilidini nasıl açabilirim başka çözümü yok mu
Nasıl olabilir bu! ? Onlarca cihazı bu şekilde yaptık. Cidden çok ilginç. İlk defa sizden duyuyorum. Aosptan sonra format data yaptınız değil mi?

Oyla:

cansınız07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kenan
Cihazım
redmi 9a
Konular
4
Aosptan < custom rom bulamadım başka bir custom rom bulup yükledim twrp ile, cihaz açıldı, Mİ FLASH TOOL ile orjinal romu yüklediğimde açılışta tekrar mi hesabı kilitlendi , orjinal romu twrp ile yüklemedim Mİ FLASH TOOL ile yükledim ondanmıdır sizce? yoksa işe yaramıyor mu bu taktiğiniz usta

Oyla:

Murat 61

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
RN11, RN8
Konular
39
Mi hesabı sorunu benimde başıma gelmişti 2 ci el Redmi Note 10 almıştım güncelleme yapdıktan sonra kilitlendi bir türlü açmadım telefoncuya götürdüm açtı ama güncelleme sonrası yeniden kilitlendi 3-4 defa açtırdım ama yine de kilitlendi. i.mi.com/ss sitesinde imei numarasını sorgulayarak hangi numaraya bağlı olduğunu görürüz. Ama eğer telelfon numarsı yoksa kaçış yok sanırsam. Çünkü o mi hesabı bir başa imei numarasına bağlanıyor.

Oyla:

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Nasıl olabilir bu! ? Onlarca cihazı bu şekilde yaptık. Cidden çok ilginç. İlk defa sizden duyuyorum. Aosptan sonra format data yaptınız değil mi?

Aosptan < custom rom bulamadım başka bir custom rom bulup yükledim twrp ile, cihaz açıldı, Mİ FLASH TOOL ile orjinal romu yüklediğimde açılışta tekrar mi hesabı kilitlendi , orjinal romu twrp ile yüklemedim Mİ FLASH TOOL ile yükledim ondanmıdır sizce? yoksa işe yaramıyor mu bu taktiğiniz usta
Hocam ben mi flaş ile basmıştım romu ondan değildir ama denemekten zarar gelmez.

Oyla:

cansınız07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kenan
Cihazım
redmi 9a
Konular
4
Oyla: