Yardım xiaomi mi hesabı kilitlendi

cansınız07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kenan
Cihazım
redmi 9a
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
GLOBAL
Telefon Modeli
REDMİ 9A
Bootloader Kilidi
Kapalı
merhaba, lütfen bilgisi olan yardım etsin telefon bu seferde mi hesabında kaldı kilitlendi sorun şuki telefonda açılan mi hesabına kayıtlı telefon numarası kullanılmadığı için artık şifrede sıfırlayamıyorum bu mi hesabını kırma kaldırma gibi bir şansım var mı varsa bilen lütfen yardımcı olsun servise verecek param yok telefon REDMİ 9A

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
merhaba, lütfen bilgisi olan yardım etsin telefon bu seferde mi hesabında kaldı kilitlendi sorun şuki telefonda açılan mi hesabına kayıtlı telefon numarası kullanılmadığı için artık şifrede sıfırlayamıyorum bu mi hesabını kırma kaldırma gibi bir şansım var mı varsa bilen lütfen yardımcı olsun servise verecek param yok telefon REDMİ 9A
Aşağıdaki konuya göz attınız mı?

Oyla:

cansınız07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kenan
Cihazım
redmi 9a
Konular
4
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aşağıdaki konuya göz attınız mı?
ustam, o mekalede yer alan yazı işime yaramıyor çünkü mi hesabına kayıtlı numara kapanmış şifre yenileyemiyorum , bu mi hesabını kırmanın açmanın başka bir yolu yokmudur?

Oyla:

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
ustam, o mekalede yer alan yazı işime yaramıyor çünkü mi hesabına kayıtlı numara kapanmış şifre yenileyemiyorum , bu mi hesabını kırmanın açmanın başka bir yolu yokmudur?
Ücret karşılığında Bypass yapılır. Fakat ben ücretsiz kurtulma yolunu biliyorum. Twrp yükleyip ardından custom rom yüklerseniz, daha sonra tekrardan MIUI yüklerseniz ücretsiz bir şekilde kurtulabilirsiniz. Bunların hepsinin yapılışı forumda mevcut, biraz uğraştırıcı ama ücret ödemek istemiyorsanız deneyebilirsiniz.

Oyla:

cansınız07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kenan
Cihazım
redmi 9a
Konular
4
Twrp yükleyemiyorum çünkü boodloader kilitli olduğu için ustam bypass yapılırsa internet açılınca tekrar kapanma oluyor mu?

Oyla:

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Twrp yükleyemiyorum çünkü boodloader kilitli olduğu için ustam bypass yapılırsa internet açılınca tekrar kapanma oluyor mu?
Kapanacağını sanmıyorum, Ücretli Onarımlar sekmesinden daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
423
Aşağıdaki konudan destek almanız gerekmekte o halde.

Oyla:

cansınız07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kenan
Cihazım
redmi 9a
Konular
4
Ücret karşılığında Bypass yapılır. Fakat ben ücretsiz kurtulma yolunu biliyorum. Twrp yükleyip ardından custom rom yüklerseniz, daha sonra tekrardan MIUI yüklerseniz ücretsiz bir şekilde kurtulabilirsiniz. Bunların hepsinin yapılışı forumda mevcut, biraz uğraştırıcı ama ücret ödemek istemiyorsanız deneyebilirsiniz.
ustam dediklerinizi yaptım twrp yükleyip custom rom yükledim açıldı telefon şimdi redmi 9a için orjinal romu nasıl yükleyebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim hocam

Oyla:

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
ustam dediklerinizi yaptım twrp yükleyip custom rom yükledim açıldı telefon şimdi redmi 9a için orjinal romu nasıl yükleyebilirim yardımcı olursanız çok sevinirim hocam
Hocam ben size anlatacağım fakat nasıl yapıldığını tam anlamak için YouTube videolarına da bakın mutlaka.
Mifirm sitesinden telefonunuz için istediğiniz romu ZİP olarak indirin. Magiski de indirin flaşlamak gerekebilir. Her şeyiniz silinecek ona göre yedek alın. Daha sonra twrpye girin,
İlk önce install kısmına girip romun cihazda olduğundan emin olun. Yani hangi klasörde ona bakın çünkü wipe yaptıktan sonra rom yoksa cihaz açılmaz. Şimdi başlayalım
wipe, advanced wipe, dalvik/art cache
system
data
cache
Bunları işaretleyin sadece ve alttaki çubuğu kaydırın ve bekleyin.
İşlem bittikten sonra install kısmına gelin ve yüklediğiniz romun klasörünü bulun.
Sonra basın ve çubuğu kaydırın, yükleme bitince Magiski de flaşlayın ne olur ne olmaz, çünkü twrp silinebilir. Eğer telefonda IMEI varsa ve cihaz MTK işlemcili ise nvram ve nvdata yedeği almanız gerekmektedir. YouTube da videolar mevcut. İşlem bu şekilde. Eksik bir şey varsa görenler mutlaka düzeltir. Lütfen dikkatli olun. İyice öğrenip sonra yapın.

Oyla:

cansınız07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kenan
Cihazım
redmi 9a
Konular
4
Hocam ben size anlatacağım fakat nasıl yapıldığını tam anlamak için YouTube videolarına da bakın mutlaka.
Mifirm sitesinden telefonunuz için istediğiniz romu ZİP olarak indirin. Magiski de indirin flaşlamak gerekebilir. Her şeyiniz silinecek ona göre yedek alın. Daha sonra twrpye girin,
İlk önce install kısmına girip romun cihazda olduğundan emin olun. Yani hangi klasörde ona bakın çünkü wipe yaptıktan sonra rom yoksa cihaz açılmaz. Şimdi başlayalım
wipe, advanced wipe, dalvik/art cache
system
data
cache
Bunları işaretleyin sadece ve alttaki çubuğu kaydırın ve bekleyin.
İşlem bittikten sonra install kısmına gelin ve yüklediğiniz romun klasörünü bulun.
Sonra basın ve çubuğu kaydırın, yükleme bitince Magiski de flaşlayın ne olur ne olmaz, çünkü twrp silinebilir. Eğer telefonda IMEI varsa ve cihaz MTK işlemcili ise nvram ve nvdata yedeği almanız gerekmektedir. YouTube da videolar mevcut. İşlem bu şekilde. Eksik bir şey varsa görenler mutlaka düzeltir. Lütfen dikkatli olun. İyice öğrenip sonra yapın.
ustam, dediğinizi yaptım mi hesabı kilitli olan telefon twrp yükleyip custom rom yükleyip sonra orjinal rom yüklersen mi hesabından kurtulursunuz dediniz, yaptım mi flash ile orjinal romu yükledim tekrar aynı şekilde mi hesap şifresi istedi işe yaramadı usta bu mi kilidini nasıl açabilirim başka çözümü yok mu

Oyla:
Üst Alt