Yardım Xiaomi Mi Box S 4K- USB Ethernet adaptör problemi

Meto12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mertcan
Cihazım
Xiaomi mi box s
Konular
1
Merhaba,

Xiaomi Mi Box S 4k kullanıcısıyım, daha iyi bir internet bağlantısı elde edebilmek için usb ethernet adaptör aldım. İnternetteki olumlu yorumlara bakıp Ugreen markasını tercih ettim. Maalesef cihazım ethernet bağlantısını görmüyor.

Yazılım sürümü 9, usb debugging denedim fakat çalıştıramadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Uur2434

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Uğur
Cihazım
Mi box s4k
Konular
0
Bende kullanıyorum problem olmamasi lazim

Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

achfighter

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 6, Mi A3
Konular
7
Ben de ugreen ethernet adaptörü kullanıyorum. Henüz bir sorun yaşamadım. Mibox'ı sıfırlayıp bir de öyle deneyin isterseniz.

Captandeep

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Anıl
Cihazım
Mi box s 4k
Konular
1
Ben de dark olan adaptörden aldım gayet memnunum ancak garip bir durum ile karşılaştım mi box s 4k cihaz kablosuz ağ da internet çok yavaş bunun için dark usb to ethernet adaptör ile sorunu çözdüm ama kablosuz sorunu aklımdan çıkmadı hatta takıntı yaptım modemi deştirip 5ghz modem aldıma ama henüz gelmedi. Bu arada komşuda aynı mi box s 4k görünce onun ödünç aldım kendi ağıma bağladım 32mbit gördü benim cihaz 5-6mbit geçmiyor sizin yorumunuz nedir

kusursuz1978

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kusursuz
Cihazım
Mi box
Konular
0
Merhabalar ya bende bu ugreen 3.0 ethernet adaptürunden aldim çalistirmadi pc de çalişiyo sıkıntisi yok ama mi box da çalişmiyo internet geliyo 3.5 dk sonra gidiyo bidada baglanmiyo ethernet kablosunu çikarip tekrar takinca geliyo sorunu çözebilen varmi acaba

achfighter

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Batuhan
Cihazım
Mi 6, Mi A3
Konular
7
Merhabalar ya bende bu ugreen 3.0 ethernet adaptürunden aldim çalistirmadi pc de çalişiyo sıkıntisi yok ama mi box da çalişmiyo internet geliyo 3.5 dk sonra gidiyo bidada baglanmiyo ethernet kablosunu çikarip tekrar takinca geliyo sorunu çözebilen varmi acaba
Bağlanıp kopuyorsa sizde başka bir sorun vardır. Mibox'ı sıfırlayıp deneyin bir de isterseniz.

Bende Ugreen'in usb2 ethernet+usb karışık hub'ı var. Bir yıldan fazladır sıkıntısız çalışıyor.

kusursuz1978

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kusursuz
Cihazım
Mi box
Konular
0
Bağlanıp kopuyorsa sizde başka bir sorun vardır. Mibox'ı sıfırlayıp deneyin bir de isterseniz.

Bende Ugreen'in usb2 ethernet+usb karışık hub'ı var. Bir yıldan fazladır sıkıntısız çalışıyor.
Cevapladiginiz için teşekkür ederim dediginizi yaptim kabloyla sifirladim hatta bukez en fazla 40 dk gibi kullanabildim interneti yine kesti kabloda ugreen 12 metre flat iade sürecini başlattim amazondan aldim 325 tl ye gelmişti birdahada böyle bi işe kalkişmam aslinda mi box sı degistirsem daha saglikli

Peacer1974

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alpee
Cihazım
Mi player 4k
Konular
0
Ben de dark olan adaptörden aldım gayet memnunum ancak garip bir durum ile karşılaştım mi box s 4k cihaz kablosuz ağ da internet çok yavaş bunun için dark usb to ethernet adaptör ile sorunu çözdüm ama kablosuz sorunu aklımdan çıkmadı hatta takıntı yaptım modemi deştirip 5ghz modem aldıma ama henüz gelmedi. Bu arada komşuda aynı mi box s 4k görünce onun ödünç aldım kendi ağıma bağladım 32mbit gördü benim cihaz 5-6mbit geçmiyor sizin yorumunuz nedir
Merhaba. Aynı üründen ben de aldım ama mi box cihazım ne yaptıysam cihazı tanımıyor. Mi box cihazım güncel sürümde(9) Sizin sürümünüz de güncel mi acaba? yoksa eski sürüm mü kullanıyorsunuz?

Tufan1903

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tufan
Cihazım
Mi note 10 lite
Konular
2
Arkadaşlar tplink Wifi adaptörünü mi box a taktım ama görmüyor nasıl çalıştırabilirim

Üst Alt