Satıldı Xiaomi Mi Box S 4K UHD - Garantili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ultraasln5098

KRAL olmak, Taç giymek demek değildir. ✔ 2.2.1936
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Ürün Durumu
Sıfır (Kutusu Açılmış)
Fiyat
350
Ürün Takas Durumu
Sadece nakit
Merhabalar,

Cihazı 26 Ocak tarihinde Hepsiburada.com üzerinden satıcısı Hepsiburada olacak şekilde satın aldım ürünü en fazla 1 hafta kullanabildim. 1 hafta kullandıktan sonra kutusuna kaldırdım ve yeni bir televizyon alır isem satmaya karar verdim, ürünün garantisi devam etmektedir. Yeni 55" 4k UHD bir Android Smart Led Tv ye geçtiğimden ve Ürün işime yaramadığı için satmanın uygun olacağını düşündüm, ürünün faturası, ambalajlarını dahi atmadan kutu içerisine koydum, ürünün ambalajlarını,kutusunu,faturasını herşeyiyle saklayan birisiyim, oldukçada titizim. Kumandası dahi naylon poşeti içinde kullanıldı. Ürünün satana kadarki tüm güncellemelerini yaptırdım, son güncellemede yapılı bu süreçte yeni güncellemeler gelmiş olabilir siz arzu eder iseniz aldığınız vakit yaptırtabilirsiniz. Ürünün yanında birde A101 den aldığım Piranhanın 60 Tl tutarında Air Mouse'nu ücretsiz olarak vereceğim, bu ürünü aldığınızda yanında beraber göndereceğim oda ürünün kullanımında özellikle tarayıcı üzerinden film izler iken kendi kumandasında sürekli yön tuşlarıyla birşeyleri seçip, yazmaya çalışmak zor olduğundan sizin işinizi kolaylaştıracaktır, o kumandanın da akıllı öğrenme özelliği var ve birebir mi box ile uyumlu çalışmaktadır.

Ankara içi elden teslim yapmayı, hem satış açısında alıcı ve satıcı taraf arasında duyulacak güven hemde ürünün her türlü kozmetiksel durumunu daha net yakından görebilmeniz açısından uygun görüyorum, ancak şehir dışına önce havale sonra kargo şeklinde gönderimini kargo ücreti alıcıya ait olacak şekilde yapar istediğiniz bir kargo şirketine teslim edebilirim bu yönde bir sıkıntımız olmaz. Whatsapp üzerinden de daha detaylı ürünün kozmetiğine ilişkin görsel ve video da tarafınıza ulaştırırım. Özel bir sektörde çalıştığımdan her an müsait olup dönüş yapamasamda konuya beni etiketler veyahutta özel mesajla iletişime geçerseniz geri dönüş yapar, her sorunuzuda yanıtlamaya çalışırım.

Ürünün Özellikleri:

- Boyut: 95.25x95.25x16.7 mm
- Ağırlık: 147g (+/- 1g)
- Çözünürlük: 4K 60fps
- İşlemci: Quad-core Cortex-A53 2.0GHz
- GPU: Mali 450 750MHz
- RAM: 2GB DDR3
- Depolama: 8GB eMMC
- Sistem: Android 8.1
- Bağlantı:
- Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac 2.4 GHz/5 GHz
- Bluetooth: Bluetooth: 4.2
- Video Decoder: 4K @ 60fps, VP9, H.265, H.264, MPEG1/2/4, VC-1, Real8/9/10
- Video Formatı: RM, MOV, VOB, AVI, MKV, TS, Mp4, 3D
- Ses Şifre Çözücü: DOLBY, DTS
- HDMI: HDMI 2.0a
- USB: USB 2.0
- AV: SPDIF Out / 3.5mm audio output

Kutu İçeriği:

- 1 x Xiaomi Mi Box
- 1 x Uzaktan Kumanda
- 1 x HDMI Bağlantı Kablosu
- 1 x Güç Adaptörü
- 1 x Hediye 60 Tl Değerinde Piranha Air Mouse

Ürün İle İlgili SSS:

Android TV nedir?

Google tarafından geliştirilen Android TV; oyun, mobil uygulama, film ve çevrim içi video gibi içerikleri birlikte sunan sunan bir TV işletim sistemidir. Bir çok akıllı televizyonda dahili olarak gelen Android TV’yi televizyonunuzda olmaması durumunda çeşitli markalara ait Android TV Box’lar ile kullanabilirsiniz.

Mi Box S kurulumu nasıl yapılır?

Mi Box S herhangi bir Android’li telefondan farksız olarak bir Gmail hesabı ile kurulur. Android telefondakilere oldukça benzer bir arayüze sahip olan Mi Box üzerinden Google Play Store’daki Android TV uyumlu tüm uygulamaları kullanabilirsiniz.

Mi Box S ile neler yapabilirim?

Mi Box S ile Google Play Store’daki Android TV uyumlu tüm uygulama ve oyunları kullanabilirsiniz. Ayrıca Netflix, Google Play Filmler ve çeşitli IP TV hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Mi Box S ile oyun oynayabilir miyim?

Mi Box ile Google Play Store’daki tüm Android TV uyumlu uygulama ve oyunları indirebilirsiniz. Dilerseniz Xiaomi Mi Bluetooth Gamepad’i kablosuz olarak Mi Box’a bağlayıp oyun oynayabilirsiniz.

Mi Box S’e USB bellek ya da harici harddisk bağlanabilir mi?

Mi Box S üzerinde bulunan USB bağlantı noktası sayesinde harici depolama cihazlarınızı doğrudan Mi Box’a bağlayabilirsiniz.

Mi Box S'in Türkçe dil desteği var mıdır?

Evet, Mi Box S üzerinde kurulu olan Android TV sistemi Türkçe desteğine sahiptir.

Mi Box S hangi televizyonlar ile uyumludur?

Mi Box, HDMI bağlantı noktasına sahip olan tüm televizyonlar ile uyumludur.

Satışta Olan Ürüne Ait Fotoğraflar:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Hediye Piranha Akıllı Kumandaya Ait Fotoğraflar:

Son düzenleme:

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Fiyat gayet güzel hocam. İlgilenenler kaçırmasın, piyasa malum... Hayırlı satışlar.

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Fiyat gayet güzel hocam. İlgilenenler kaçırmasın, piyasa malum... Hayırlı satışlar.

Teşekkürler, evet yurtdışından tv getirttiğim için oda Türkiye piyasasında satışta olan cihazlardan çok iyi smart yönünden ve doğal olarak buda elde kaldı piyasa fiyatı şuan en düşük 518-560 lira arası değişiyor. Şuanda sayın H.kadioglu hocam düşünüyor cihazı Allah izin verir, sorun çıkmazsa o alacak konuyada yazmış olayım. Aldığı vakit konuyu kapatırız zaten cihaz temiz, fiyatıda özellikle uygun tuttum nasıl fiyat vereceğimide kestiremedim ama 350 lira benim bir konuda işimi görecek aza tamah etmeyen çoğu göremezmiş hayırlı olsunda her işimiz alanında benimde işim görüldükten sonra kafii benim için.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Uzun zamandır böylesine güzel açılmış bir konu görmemiştim, ellerinize sağlık hocam clap~~

Ürün güzel, fiyat güzel, konu güzel... İhtiyacı olan arkadaşlar kaçırmasın derim. Hayırlı satışlar.

gold47

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yalçın
Cihazım
Mi9T
Konular
0
almak isterim nasıl iletişime geçeriz

erguncakmak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ergün
Cihazım
GM 5 Plus D
Konular
1
Merhabalar,

Cihazı 26 Ocak tarihinde Hepsiburada.com üzerinden satıcısı Hepsiburada olacak şekilde satın aldım ürünü en fazla 1 hafta kullanabildim. 1 hafta kullandıktan sonra kutusuna kaldırdım ve yeni bir televizyon alır isem satmaya karar verdim, ürünün garantisi devam etmektedir. Yeni 55" 4k UHD bir Android Smart Led Tv ye geçtiğimden ve Ürün işime yaramadığı için satmanın uygun olacağını düşündüm, ürünün faturası, ambalajlarını dahi atmadan kutu içerisine koydum, ürünün ambalajlarını,kutusunu,faturasını herşeyiyle saklayan birisiyim, oldukçada titizim. Kumandası dahi naylon poşeti içinde kullanıldı. Ürünün satana kadarki tüm güncellemelerini yaptırdım, son güncellemede yapılı bu süreçte yeni güncellemeler gelmiş olabilir siz arzu eder iseniz aldığınız vakit yaptırtabilirsiniz. Ürünün yanında birde A101 den aldığım Piranhanın 60 Tl tutarında Air Mouse'nu ücretsiz olarak vereceğim, bu ürünü aldığınızda yanında beraber göndereceğim oda ürünün kullanımında özellikle tarayıcı üzerinden film izler iken kendi kumandasında sürekli yön tuşlarıyla birşeyleri seçip, yazmaya çalışmak zor olduğundan sizin işinizi kolaylaştıracaktır, o kumandanın da akıllı öğrenme özelliği var ve birebir mi box ile uyumlu çalışmaktadır.

Ankara içi elden teslim yapmayı, hem satış açısında alıcı ve satıcı taraf arasında duyulacak güven hemde ürünün her türlü kozmetiksel durumunu daha net yakından görebilmeniz açısından uygun görüyorum, ancak şehir dışına önce havale sonra kargo şeklinde gönderimini kargo ücreti alıcıya ait olacak şekilde yapar istediğiniz bir kargo şirketine teslim edebilirim bu yönde bir sıkıntımız olmaz. Whatsapp üzerinden de daha detaylı ürünün kozmetiğine ilişkin görsel ve video da tarafınıza ulaştırırım. Özel bir sektörde çalıştığımdan her an müsait olup dönüş yapamasamda konuya beni etiketler veyahutta özel mesajla iletişime geçerseniz geri dönüş yapar, her sorunuzuda yanıtlamaya çalışırım.

Ürünün Özellikleri:

- Boyut: 95.25x95.25x16.7 mm
- Ağırlık: 147g (+/- 1g)
- Çözünürlük: 4K 60fps
- İşlemci: Quad-core Cortex-A53 2.0GHz
- GPU: Mali 450 750MHz
- RAM: 2GB DDR3
- Depolama: 8GB eMMC
- Sistem: Android 8.1
- Bağlantı:
- Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac 2.4 GHz/5 GHz
- Bluetooth: Bluetooth: 4.2
- Video Decoder: 4K @ 60fps, VP9, H.265, H.264, MPEG1/2/4, VC-1, Real8/9/10
- Video Formatı: RM, MOV, VOB, AVI, MKV, TS, Mp4, 3D
- Ses Şifre Çözücü: DOLBY, DTS
- HDMI: HDMI 2.0a
- USB: USB 2.0
- AV: SPDIF Out / 3.5mm audio output

Kutu İçeriği:

- 1 x Xiaomi Mi Box
- 1 x Uzaktan Kumanda
- 1 x HDMI Bağlantı Kablosu
- 1 x Güç Adaptörü
- 1 x Hediye 60 Tl Değerinde Piranha Air Mouse

Ürün İle İlgili SSS:

Android TV nedir?

Google tarafından geliştirilen Android TV; oyun, mobil uygulama, film ve çevrim içi video gibi içerikleri birlikte sunan sunan bir TV işletim sistemidir. Bir çok akıllı televizyonda dahili olarak gelen Android TV’yi televizyonunuzda olmaması durumunda çeşitli markalara ait Android TV Box’lar ile kullanabilirsiniz.

Mi Box S kurulumu nasıl yapılır?

Mi Box S herhangi bir Android’li telefondan farksız olarak bir Gmail hesabı ile kurulur. Android telefondakilere oldukça benzer bir arayüze sahip olan Mi Box üzerinden Google Play Store’daki Android TV uyumlu tüm uygulamaları kullanabilirsiniz.

Mi Box S ile neler yapabilirim?

Mi Box S ile Google Play Store’daki Android TV uyumlu tüm uygulama ve oyunları kullanabilirsiniz. Ayrıca Netflix, Google Play Filmler ve çeşitli IP TV hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Mi Box S ile oyun oynayabilir miyim?

Mi Box ile Google Play Store’daki tüm Android TV uyumlu uygulama ve oyunları indirebilirsiniz. Dilerseniz Xiaomi Mi Bluetooth Gamepad’i kablosuz olarak Mi Box’a bağlayıp oyun oynayabilirsiniz.

Mi Box S’e USB bellek ya da harici harddisk bağlanabilir mi?

Mi Box S üzerinde bulunan USB bağlantı noktası sayesinde harici depolama cihazlarınızı doğrudan Mi Box’a bağlayabilirsiniz.

Mi Box S'in Türkçe dil desteği var mıdır?

Evet, Mi Box S üzerinde kurulu olan Android TV sistemi Türkçe desteğine sahiptir.

Mi Box S hangi televizyonlar ile uyumludur?

Mi Box, HDMI bağlantı noktasına sahip olan tüm televizyonlar ile uyumludur.

Satışta Olan Ürüne Ait Fotoğraflar:

Hediye Piranha Akıllı Kumandaya Ait Fotoğraflar:

ben talibim ilk cihazım olacak eğer iletişim bilgilerinizi verirseniz alabilirim

ultraasln5098

Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mrtbhdr
Cihazım
note 9/8 pro
Konular
8
Ürün H.kadioglu adlı hocamıza satılmıştır, kendisine hayırlı olmasını temenni ediyorum. Ayrıca kendisiyle konuşmaktan, sohbet etmektende büyük bir keyif aldım dört dörtlük insan.

cantara sayın hocam, çok teşekkür ediyorum bu güzel mesajınız için. Açıkçası bir ürün satışında karşı tarafa güven hissettirebilmek düşündüğü herşeyi, soracağı herşeyi önceden kestirip bunu soru cevap şeklinde bir formata dönüştürüp konuya önceden yazmak ikili iletişimde çok etkili oluyor ben bunu birkez daha gördüm ve diğer arkadaşlarımdan ve hocalarımdan da ürün satacakları vakit bu düzendeki formata uymalarını tavsiye ederim ki satışları hem güven içinde hemde hızlı olsun. Alıcıda, satıcıda memnun olsun. Tekrar teşekkürler..

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt