Soru Xiaomi Mi Box S 4k ethernet hub bağlantı sorunu

mert.dalokay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi Box s
Konular
1
Merhaba, Xiaomi Mi Box S 4k (Android 8.1.0) cihaza ethernet ve usb bellek bağlamak için TpLink UE330USB 3.0 hub bağladım, cihaz bir süre ethernet üzerinden çalıştı ama kısa sürede içerisinde ağ bağlantısı koptu ve usb disk çalışmamaya başladı. Hub'ı pc üzerinde kontrol ettim çalışıyor. Bu hub'ı özellikle Mi Box kullanıcı tavsiyeleri üzerine almıştım. Sorun güç sıkıntısı mı? Harici güç takılan bir hub mı bağlamak gerekiyor cihaza ? Nasıl çözebilirim, daha önce bu tip bir sorunla karşılaşan oldu mu ?

mert.dalokay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Mert
Cihazım
Xiaomi Mi Box s
Konular
1
Merhaba, Xiaomi Mi Box S 4k (Android 8.1.0) cihaza ethernet ve usb bellek bağlamak için TpLink UE330USB 3.0 hub bağladım, cihaz bir süre ethernet üzerinden çalıştı ama kısa sürede içerisinde ağ bağlantısı koptu ve usb disk çalışmamaya başladı. Hub'ı pc üzerinde kontrol ettim çalışıyor. Bu hub'ı özellikle Mi Box kullanıcı tavsiyeleri üzerine almıştım. Sorun güç sıkıntısı mı? Harici güç takılan bir hub mı bağlamak gerekiyor cihaza ? Nasıl çözebilirim, daha önce bu tip bir sorunla karşılaşan oldu mu ?

cihazı çalıştırabiliceğim bir yöntem yoksa iade etmeyi düşünüyorm. ilgili konuda yardımcı olabilir misiniz ?

Oyla:

procodertr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
MI 13
Meslek
Yazılımcı
Konular
22
Ue300 kullanıyorum hiç problem yaşamadım 2 yıldır. Sizde olağandışı olay olmuştur.

Oyla:

zeus67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdi
Cihazım
poco x3 GT
Meslek
Memur
Konular
23
Konu ile alakasi yok ama, kac aydir calisan puhutv calismiyor, ses var goruntu yok siyah ekran veriyor. Ayni sorunu yasayan var mi?

Oyla:

Ferda 38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferda
Cihazım
Huawei
Konular
0
Koni dışı bir soru soracagim mi 9t pro ile mibox s ekran paylasimi yapamiyorum ayni aga bagli olmama rağmen

Oyla:
Üst Alt