Sohbet Xiaomi Mi Airdots Pro Bluetooth

Bugrat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
V9
Konular
4
Arkadaşlar bugün itibarı ile malum bir alışveriş sitesinde ürün fiyatı kısa bir süre için (saat 15:00 kadar) 154.90 TL .Almayı düşünüyorum fakat yorumlarda olumsuz birçok şey yazılı.Alayım mı,almayayım mı karar veremedim.Ne dersiniz ??

Redmi airdots alacaksan sakın alma sol taraftaki bağlantı ikide bi kopuyor ben ondan almıştım iade ettim fakat bu mi airdots pro gayet güzel şuana kadar bi sıkıntı görmedim alabilirsin

batuhan111

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
metin
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Emekli
Konular
11
Redmi airdots alacaksan sakın alma sol taraftaki bağlantı ikide bi kopuyor ben ondan almıştım iade ettim fakat bu mi airdots pro gayet güzel şuana kadar bi sıkıntı görmedim alabilirsin
Teşekkür ederim tavsiyeniz için.Verdim siparişi zaten.İnşallah yanılmayız

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ali_cal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Note5
Konular
2
bende aliexpressten airdots pro 2 siparişi verdim de kulaklık uyarıları falan var mı bi incelemede arama geldiğinde falan çince söylüyor demişti var mı öyle birşey veya dil değiştirme gibi bir durum?

Bugrat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
V9
Konular
4
bende aliexpressten airdots pro 2 siparişi verdim de kulaklık uyarıları falan var mı bi incelemede arama geldiğinde falan çince söylüyor demişti var mı öyle birşey veya dil değiştirme gibi bir durum?
Bende şuan birincisi mevcut ve cince hiç bi şey yok daha doğrusu dil olarak bir şey yok arama gelince bi ritim ile uyarı veriyor yani konuşan bi şey yok

ali_cal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Note5
Konular
2
Bende şuan birincisi mevcut ve cince hiç bi şey yok daha doğrusu dil olarak bir şey yok arama gelince bi ritim ile uyarı veriyor yani konuşan bi şey yok
Genel olarak memnun musunuz aliexpress siparişini iptal ettim kulakiçi olduğu için 1. Nesil almaya karar verdim ses kalitesi bağlantı kalitesi nasıldır

Bugrat

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Buğra
Cihazım
V9
Konular
4
Genel olarak memnun musunuz aliexpress siparişini iptal ettim kulakiçi olduğu için 1. Nesil almaya karar verdim ses kalitesi bağlantı kalitesi nasıldır
1. Nesilde kulak içi silikon ucu var farkı olarak ve bağlantı kesintisi yok fakat ses gecikmesi hissediliyor ses performansı tatmin edici şekilde iyi bence ben 2. Versiyonu olurım Bluetooth versiyonu 5.0 onda gecikme daha az olur

ali_cal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Note5
Konular
2
1. Nesilde kulak içi silikon ucu var farkı olarak ve bağlantı kesintisi yok fakat ses gecikmesi hissediliyor ses performansı tatmin edici şekilde iyi bence ben 2. Versiyonu olurım Bluetooth versiyonu 5.0 onda gecikme daha az olur
Teşekkür ederim 2. Nesil de tr ye gelsin bi ona göre bakayım artık

ali_cal

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Note5
Konular
2
Kulaklığı aldım ama kulaktan çıkarınca müzik video duruyor ama takınca otomatik yeniden başlamıyor bunun için bi uygulama vs var mı hem bağlanınca animasyon gösterecek hem dokunma ve sensör ayarları yapabileceğimiz dotroid diye bişey yükledim animasyon var ama başka bişey yok onda

Üst Alt