Servis Hizmeti Xiaomi Mi Account Bypass Servisi

kreativizm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erkan
Cihazım
Redmi Note 9Pro
Konular
0
Selamun aleyküm ben mi hesabımdan mi unlock için başvuru yapmıştım, 1 hafta beklememiz gerekiyormuş, her neyse ben baya bir bekledim, ime attıracaktım ama o arada düğünüm vardı telaşla unuttum ve iki simin imeileri kapalı ve hücresel veri olmadığı için mi hesbaıma giriş yapıp açamıyorum, cihazım redmi note 9 pro, bu cihaza ime atılma imkanı var mıdır? Bir de imei süreleri her yıl yeniden veriliyor mu 4 ay?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Selamun aleyküm ben mi hesabımdan mi unlock için başvuru yapmıştım, 1 hafta beklememiz gerekiyormuş, her neyse ben baya bir bekledim, ime attıracaktım ama o arada düğünüm vardı telaşla unuttum ve iki simin imeileri kapalı ve hücresel veri olmadığı için mi hesbaıma giriş yapıp açamıyorum, cihazım redmi note 9 pro, bu cihaza ime atılma imkanı var mıdır? Bir de imei süreleri her yıl yeniden veriliyor mu 4 ay?
simkartı söküp 2 yuvada da şebeke almayı deneyin. Ocak ayının ortasına geldik verildiyse zaten verilmiştir :)

yusufle

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ysf
Cihazım
yok
Konular
26
meraba her telefona ımeı kayıt yapıyormusunuz

yecoglu45

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
YUNUS EMRE
Cihazım
Mİ 8
Konular
0
H.kadioglu, Mi8 global cihazım rom yüklerken brick oldu clean all lock seçiliymiş fark etmedim edl moda alınıp yetkili hesap gerek diye yapamadım ücret nedir acaba.

tafam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tevfik
Cihazım
redmi
Konular
0

Redmi Note 10 Pro 5G-Poco X3 GT imei silindi imei repair oluyormu​

Üst Alt