Servis Hizmeti Xiaomi Mi Account Bypass Servisi

ByCC

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 6
Konular
0
brick durumda derken siyah ekranda açılmıyor ve bilgisayara bağlayınca 9008 port mu veriyor?
Bahsettiğiniz sorundan muzdaribim. MiFlash 64 bit ile de cannot receive hello packet hatası alıyorum ya da writefile position 0x00000000800000 hatası alıyorum. yardımcı olabilir misiniz lütfen.

jacksparov

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
jack
Cihazım
note 10 lite
Konular
0
Merhaba Xiaomi Mi 10 Lite 5G 128 GB telefonum kilitlendi. Bootloader kapalı. Mi hesabım var. Şu an cihaz kilitlendi. Yetkili hesap ile mi hesabını serverdan kaldırıyorlarmış bu işlemi yapıyor musunuz ? Yapıyorsanız iletişim bilgisi gönderebilirseniz sevinirim.

hakanisler

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hakan
Cihazım
Xiaomi mi 8 se
Konular
7
redmi note 10s mi hesabı olan telefon almışız. satan söylemedi. içerisinde rom düzgün çalışıyordu. eve gelince güncelleme ve mi hesabına girerken ağ bağlantısını kontrol et yazıyordu. bende mi flashdan rom yükledim. şimdi kurulum aşamasını geçemiyorum. kilit açık bu arada

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
redmi note 10s mi hesabı olan telefon almışız. satan söylemedi. içerisinde rom düzgün çalışıyordu. eve gelince güncelleme ve mi hesabına girerken ağ bağlantısını kontrol et yazıyordu. bende mi flashdan rom yükledim. şimdi kurulum aşamasını geçemiyorum. kilit açık bu arada
özel mesaj ile bilgi verildi.

cansınız07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kenan
Cihazım
redmi 9a
Konular
4
merhaba, redmi 9a model telefon var boodloader kilitli, mi hesabı var mi hesabın açılış telefon numarası artık kullanılmadığı için şifre sıfırlayamıyorum telefona format attım mi hesabı şifresi istiyor yani kilitlendi bende pcden bypass edeyim derken sanırım yanlış işlem yaptım telefon kapandı açılmıyor hiç bir tuşa tepki vermiyor brick oldu yani hocam bunun bir çözümü varmı

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
merhaba, redmi 9a model telefon var boodloader kilitli, mi hesabı var mi hesabın açılış telefon numarası artık kullanılmadığı için şifre sıfırlayamıyorum telefona format attım mi hesabı şifresi istiyor yani kilitlendi bende pcden bypass edeyim derken sanırım yanlış işlem yaptım telefon kapandı açılmıyor hiç bir tuşa tepki vermiyor brick oldu yani hocam bunun bir çözümü varmı
Tamiri mevcut ama arka kapak sökmeniz gerekebilir.

cansınız07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kenan
Cihazım
redmi 9a
Konular
4
Tamiri mevcut ama arka kapak sökmeniz gerekebilir.
ustam arka kapağı açıp EDL moda alıp pc üzerinden yeni ROM yüklenirse bu Mi hesabıda sıfırlanır mı yani sorun kalkar mı o durumda? veya boodloader kilitliyse, ve mi hesabını arkasını açmadan mi hesabını kaldırmak mümkünmü?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
ustam arka kapağı açıp EDL moda alıp pc üzerinden yeni ROM yüklenirse bu Mi hesabıda sıfırlanır mı yani sorun kalkar mı o durumda? veya boodloader kilitliyse, ve mi hesabını arkasını açmadan mi hesabını kaldırmak mümkünmü?
Özel mesaj ile bilgi verildi.

byhalo06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
halis
Cihazım
m5 pro
Konular
7
Merhaba hocam mi 10 lite var guncelleme sonrasi hesap kilitlendi cihaz kilit ekraninda kaldi yardimci olurmusunuz

Üst Alt